reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store

Epic Games Store, yine iki ücretsiz oyun birden dağıtıyor

Epic Games Store tarafından verilen yeni ücretsiz oyunlar Amnesia: Rebirth ve Riverbond oldu. İşte öne çıkan detaylar;

Advertisement

Epic Games Store tarafından oyunculara ücretsiz hediye edilen en yeni oyun olan ve daha önce 49 TL‘ye satılan Amnesia: Rebirth için resmi açıklama şöyle: “İkonik Amnesia serisinin yaratıcılarından, karanlığın derinliklerine inen yeni yolculuk Amnesia: Rebirth. İnsanın tahammül sınırlarını keşfeden, kimsesizliğin ve ümitsizliğin hâkim olduğu, yürek parçalayan bir yolculuk. Nefesini tutmak zorundasın. Yaratık çok yaklaştı. Tek amacı ise senin korkundan faydalanmak. Bu yüzden karanlıkta çömeliyorsun, artan korkuna engel olmaya ve içindeki sesi susturmaya çalışıyorsun.” Firma ayrıca bugün Riverbond oyununu da ücretsiz olarak vermeye başladı. Bu iki oyun da 28 Nisan tarihine kadar ücretsiz yapıldu.

Epic Games Store tarafından 28 Nisan tarihinde ise başka bir ücretsiz oyun verilecek. Verilecek olan bu 38 TL’ye satılan Just Die Already isimli oyun için resmi açıklama şöyle: “Just Die Already, Goat Simulator’ın tasarımcıları tarafından yaratılan, yaşlı insanların olduğu, kaos dolu bir sandbox oyunudur. Huzurevinden atılan, yaşlı ve öfkeli bir insansın. Bir an önce ölmeni isteyen bir dünyada nasıl hayatta kalacaksın?” Aynı tarihte ayrıca Paradigm oyunu da ücretsiz olarak verilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sürekli olarak verdiği ücretsiz oyunlar ile özellikle bütçesi limitli olan Türkiye’deki oyuncuları çok memnun edecek Epic Games, oyun marketinde zaman zaman çok büyük indirimler de yapmayı sürdürüyor.

Ücretsiz Epic Games Store oyunları gelmeye devam ederken bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti