reklamı kapat

POPÜLER

Xbox kablosuz mikrofonlu kulaklık

Xbox Wireless Headset kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyatı [Video]

Microsoft bugün karşımıza Xbox Wireless Headset kablosuz kulaklık modeli ile çıktı. İşte dikkat çeken ürün hakkında bilinmesi gerekenler;

Xbox Wireless Headset kablosuz kulaklık, isminden de anlaşılabileceği üzere Xbox oyun konsolları merkeze alınarak hazırlanmış bir model. Kafa üstü formunda hazırlanan ürün, üstünde hareketli tasarlanan bir mikrofon taşıyor. Bu sayede oyun içi görüşme sürecini mümkün kılan cihaz, Xbox özel gibi lanse edilmesine rağmen Bluetooth üzerinden Windows PC’ler ile diğer mobil cihazlara da bağlanarak kullanılabiliyor. Kulağı tamamen saran bir yapısı bulunan ve bu açıdan pasif yalıtım düzeyi yüksek olan model, oyun için özelleştirilmiş sürücüleriyle yüksek ses performansı getiriyor. Çevresel ses odaklı Windows Sonic, Dolby Atmos ve DTS Headphone:X destekleri en önemli detaylarından olan kablosuz kulaklık, Microsoft’a göre 15 saate kadar pil ömrü getiriyor. Bu da birçok kişi fazlasıyla yeterli görünüyor. Model USB-C üzerinde 3 saat içerisinde tamamen doldurulabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xbox Wireless Headset kablosuz kulaklık Türkiye’de de satılacaktır

Modelin açıklanan yurt dışı fiyatı 99 dolar seviyesinde yer alıyor. Ürürün satışı ise 16 Mart tarihinde başlıyor. Yukarıda da dediğimiz gibi kulaklığın resmi satışının Türkiye’de de yapılması bekliyoruz. Şunu da belirtmeden geçmeyelim. Bu ürüne şimdilik sadece Xbox oyun konsolu sahiplerinin ilgi göstereceği düşünülüyor. Böyle bir modelin Windows ve mobildeki rakipler karşısında pek şansı bulunmuyor. Elbette kulaklığın Xbox tarafında da çok güçlü rakipleri bulunuyor.