reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Bluetooth Headset Air kablosuz kulaklık airpods

AirPods’a özenen Android kullanıcılarını heyecanlandıran yeni Xiaomi kablosuz kulakık

Geçtiğimiz ayarlarda Xiaomi Mi True Wireless isimli bir kablosuz kulaklık ortaya çıkmıştı. Artık Bluetooth Headset Air olarak isimlendirilen işte bu modelden resmi görseller paylaşıldı.

Biliyorsunuz akıllı telefon firmaları 3.5 mm kulaklık girişlerini telefonlarından kaldırmaya devam ediyor. Bu açıdan kablosuz kulaklık modelleri büyük önem arz ediyor. Bunun farkında olan isimlerden Xiaomi, çok yakında yeni geliştirdiği kablosuz kulaklık Bluetooth Headset Air modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz aylarda FCC’de de görünen ürün, direkt olarak Apple AirPods‘a rakip oluyor. Tasarımsal olarak AirPods modelini oldukça andıran kulaklık, aynı zamanda şarj özellikli bir hazne ile geliyor. Oldukça köşeli tasarlanan Xiaomi Bluetooth Headset Air, beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip. AirPods’tan farklı olarak kulaklık içi formunda tasarlanan ürün, bu sayede daha iyi bir ses yalıtımı getirecek gibi görünüyor. Fiyatının çok uygun olacağı söylenen kulaklık, henüz bunlar haricinde bir detay kazanmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Xiaomi Bluetooth Headset Air kablosuz kulaklık airpods
Xiaomi Bluetooth Headset Air kablosuz kulaklık airpods

Geçtiğimiz aylarda kablosuz kulaklık Xiaomi Mi AirDots da tanıtılmıştı

Gear IconX’i andıran Mi AirDots, biraz büyük tasarlanan kulaklıklar ile karşımıza çıkıyor ve birçok benzeri gibi bir şarj haznesine sahip. Bu hazne kulaklığa toplam 12 saat kullanım ömrü sunuyor. Kulaklıklar tek başlarına ise aralıksız 4 saat boyunca müzik çalabiliyor. Akıllı cihazlarla Bluetooth 5.0 üzerinden bağlantı kuran ürün, telefon görüşmesi için de aktif olarak kullanılabiliyor. 4.2 gram ağırlığındaki 7.2mm sürücüler üzerine kurulan kablosuz kulaklık modeli, dokunmatik gövdesi üzerinden kolaylıkla kontrol edilebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın katlanabilir akıllı telefon modeli