reklamı kapat

POPÜLER

Canon Pixma E414

A101’den uygun fiyata hepsi bir arada Canon yazıcı

A101 marketler zinciri uygun fiyatlı ürünleri kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. A101, 5 Ocak-11 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Canon Pixma E414 çok fonksiyonlu yazıcıyı uygun fiyatla satışa sunuyor.

Piyasada yaklaşık 200 TL’ye satılan Canon Pixma E414, A101 marketlerde 179 TL’ye satılacak. Her gün baskı almak, tarama yapmak ve fotokopi çekmek için ideal hepsi bir arada yazıcı olan Pixma E414, metin ağırlıklı belgelerden aile fotoğraflarına kadar tüm içeriklerde kaliteli sonuçlar vermeye imkan tanıyor. Kullanımı kolay Canon Pixma E414, her ev kullanıcısına hitap eden güçlü özelliklere sahip şık, kompakt ve masaüstünde kullanılabilecek bir cihazdır. Fine Kartuş teknolojisi koyu siyahlar, parlak renkler ve etkileyici düzeyde ayrıntılar sunuyor.

My Image Garden uygulamasının yüz tanıma özellikleriyle fotoğraflar kolayca düzenlemek ve basmak mümkün. Creative Park Premium’un profesyonel sanatçılar tarafından hazırlanan ve kartpostal, takvim, doğum günü kartı vb. olarak kulalnılabilen tasarım seçenekleriyle yaratıcı bir dünyaya adım atılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Enerji tasarrufu

Otomatik açma/kapatma özelliğiyle daha az enerji kullanabilirsiniz. Baskı işlemi dizüstü bilgisayardan başlatıldığında yazıcı güç tasarrufu modundan çıkarak baskıya hazır hale geliyor. A101’in önümüzdeki günlerde sunacağı yeni kampanyaları merakla bekliyoruz. A101’in sunacağı yeni kampanya haberlerini sizlere aktaracağımızı belirtelim.

İlginizi çekebilir

Canon’dan profesyonel fotoğraf tutkunlarını hedef alan yeni lensi: EF 70-200mm F2.8L IS III USM