reklamı kapat

POPÜLER

Cybric Legend

Dünyada bir ilke imza atan akıllı bisiklet: Cybic Legend

Las Vegas’ta başlayan CES Fuarı’nda sergilenen akıllı bisiklet Cybric Legend tüm dikkati üstüne çekti. Cybic Legend özellikleriyle teknoloji tutkunlarının ilgisini çekeceğe benziyor.

Yapay zeka destekli sanal asistan Alexa desteğine sahip olan Cybic Legend, sürücülere güvenli ve rahat bir kullanım deneyimi sunuyor. Bu yaz İngiltere’de satışa sunulması planlanan Cybic Legend, Alexa’ya destek veren ilk bisiklet olma özelliği taşıyor. Legend, hız, kat edilen mesafe, süre ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok fitness özelliklerini izleyebiliyor. Alexa, bu bilgileri bisikletin dahili dokunmatik ekranında görüntüleyebiliyor ve bu sayede bir antrenmanı takip etmeyi kolaylaştırıyor. Dijital asistan aynı zamanda trafik bilgisi ve navigasyon ipuçları sağlayabiliyor. Alexa sürücülerin yoğun şehir sokaklarında yolunu bulmasına yardımcı olabiliyor. Ayrıca, yalnızca sürücünün sesini kullanarak ön ve arka lambaları açan bisikletin entegre aydınlatma sistemini etkinleştirmek için de kullanılabiliyor.

Cybic Legend, müzik ve podcast’leri dinlemek için bile bir müzik çalar içeriyor ve çalındığında veya yanlış yere yerleştirildiğinde bisikleti bulmak için kullanılabilecek bir alarm ve GPS izleme sistemi de bulunuyor. Alexa’nın bağlı özelliklerini kullanmak için Cybic Legend, hem Wi-Fi hem de hücresel bağlantı seçenekleriyle geliyor. Cybic Legend’ı satın alacaklara üç yıl boyunca ücretsiz 3G servisi sağlayan bir Vodafone SIM kartın da yer aldığını belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cybic Legend’ın fiyatı ne olacak?

Sunduğu özelliklerle beğenimizi kazanan Cybric Legend’in satış fiyatı henüz açığa çıkmış değil. Cybic Legend’ın fiyatı açıklandığında sizlere aktaracağımızı belirtelim. Yaz aylarında yurt dışında satışa sunulacağı belirtilen Cybic Legend’in Türkiye’de satışa sunulması ise beklenmiyor.

İlginizi çekebilir

Lastik değişimini bitiren bisiklet inovasyonu