reklamı kapat

POPÜLER

GM 9 Pro

General Mobile’dan dünyada önemli bir başarı

General Mobile, AOSMark’ın akıllı telefon üreticilerinin güncelleme desteklerine göre puanlayarak oluşturduğu listede tüm dünyadaki markalar arasında 5. sırada yer aldı.

Google ile olan iş birliği kapsamında birçok yeniliğe imza atan General Mobile, güncellemeler konusunda da iddiasını sürdürüyor. Bu kapsamda akıllı telefon seçimi yaparken kullanıcıların en çok dikkat ettiği konulardan biri olan markanın güncellemelere verdiği önemi ölçmek amacıyla AOSMark’ın telefon üreticilerini güncelleme desteklerine göre puanladığı listede Türkiye’nin yerli akıllı telefon üreticisi şirket tüm dünyadaki markalar arasında 5. sırada yer aldı.

Android API levelinde değişime sebep olan güncellemeleri baz alarak hazırlanan listedeki markalar 6 üzerinden puanlandı. Bu puanlama sistemine göre 3.5 puan alan Google birinci olurken General Mobile ise beşinci sırada yer alarak dünyadaki en iyi 20 telefon üreticisi arasında tek yerli marka olma başarısını gösterdi.

En yeni teknolojileri ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcılarına sunan General Mobile, kullanıcılarına en güncel ve en güvenli Android versiyonunu sunan marka olarak bugün dünyanın önde gelen mobil teknoloji şirketleri ile ortak çalışıyor ve 33 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şirket yılbaşına özel kampanya gerçekleştirmişti

Şirket, ayda 100 TL’den başlayan fiyatlarla General Mobile modellerinde taksit imkanı sunmuştu. Taksit imkanının halen geçerli olduğunu belirtmekte yarar var. Taksit kampanyasına General Mobile’ın internet sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

GM 9 Pro’nun tanıtım filmi