reklamı kapat

POPÜLER

Canon Pixma E414

Canon Pixma E414 çok fonksiyonlu yazıcı için yeni A101 fırsatı [19 Ekim 2023]

Canon Pixma E414 çok fonksiyonlu yazıcı yeniden A101’de satışa sunuyor. Önümüzdeki hafta A101’de piyasaya çıkacak yazıcı bütçe dostu bir cihaz olarak dikkat çekiyor.

Metin ağırlıklı belgelerden aile fotoğraflarına kadar tüm içeriklerde kaliteli sonuçlar vermeye olanak sağlayan Canon Pixma E414 modelinde her gün baskı almak, tarama yapmak ve fotokopi çekmek için ideal. Her ev kullanıcısına hitap eden güçlü özelliklere sunan yazıcı şık ve kompakt bir yazıcı olarak karşımıza çıkıyor. Cihazda bununla birlikte Fine kartuş teknolojisi kullanılıyor. Bu teknoloji koyu siyahlar, parlak renkler ve etkileyici düzeyde ayrıntılar sunuyor. My Image Garden uygulamasının yüz tanıma özellikleriyle fotoğraflar kolayca düzenlenebiliyor ve basılabiliyor. Creative Park Premium’un profesyonel sanatçılar tarafından hazırlanan ve kartpostal, takvim, doğum günü kartı vb. olarak kulalnılabilen tasarım seçenekleriyle yaratıcı bir dünyaya adım atılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Canon Pixma E414 yazıcının indirimli fiyatı ne kadar?

Otomatik açma/kapatma özelliğiyle daha az enerji kullanabilirsiniz. Baskı işlemi dizüstü bilgisayardan başlatıldığında yazıcı güç tasarrufu modundan çıkarak baskıya hazır hale geliyor. 19 Ekim‘de satışa çıkacak A101’in kampanyalı fiyatı ise 1.049 TL. Yazıcının taksitli fiyatı ise 1.102 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER