reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 8

16 güne varan pil süresi sunan Xiaomi Mi Band 8 için ilk indirim fırsatı [Ekim 2023]

Kısa bir süre önce Türkiye’de satışa sunulan Xiaomi Mi Band 8 için yeni bir kampanya var. Altın ve Grafit Siyahı renk seçeneklerine sahip olan bileklik şık kayış seçenekleri sunuyor.

490 x 192 piksel çözünürlüklü 1,62 inç dokunmatik AMOLED ekranı bünyesinde barındıran Xiaomi Mi Band 8 modelinin ekran parlaklığı 600 nite kadar çıkabiliyor. 2.5D güçlendirilmiş cam kasayla gelen bileklikte yüksek hassasiyetli 6 eksenli sensör kullanılıyor. PPG kalp atış hızı ve ortam ışığı sensörlerinin de yer aldığı bileklikte yeni ve eğlenceli saat arayüzleri bulunuyor. Profesyonel koşu deneyimine de imkan tanıyan cihazda Pebble modu var. Bu mod 13 profesyonel istatistikle birlikte verilerin profesyonel yorumlarını da sağlayabiliyor.  Ayakkabı üzerine takılarak da kullanılabilen cihaz koşucuların performansını ölçmek için  Running Bean isimli uygulamayla uyumlu şekilde çalışıyor. Boks antremanlarını da kayıt altına alabilen Mi Band 8, 150’den fazla fitness moduna destek veriyor. Uyku ve stres takibi de yapabilen cihaz tüm gün kalp ritmini ve kandaki basınç seviyesini de ölçebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 8 akıllı bilekliğin fiyatı geriledi

Pili 1 saatte şarj edilebilen bileklik tam dolu pille 16 güne varan pil süresi sunuyor. Piyasadaki fiyatı 1.149 TL olan bileklik yapılan indirimle 989 TL‘ye satılıyor.

Xiaomi Mi Band 8

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER