reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 7 Pro

12 gün pil ömrü sunan Xiaomi Mi Band 7 Pro aktivite bilekliği için indirim fırsatı [Ekim 2023]

Xiaomi Mi Band 7 Pro aktivite bilekliği için yeni bir kampanya var. Xiaomi Türkiye garantisiyle gelen bileklikte 456 x 280 piksel çözünürlüklü 1,64 inç AMOLED ekran yer alıyor.

Dokunmatik ve renkli olan bu ekranın piksel yoğunluk değeri ise 326 ppi. 150’nin üzerinde saat arayüzüne destekk veren cihazda ortam ışığı sensörleri yer alıyor. Metalik, grafit grisi ve açık altın renkleriyle sunulan ilk Xiaomi akıllı bileklik olan model hafiflik ve rahatlık için NCVM kaplamaya sahip. 110’un üzerinde fitness moduna destek veren cihaz piyasadaki diğer modellerde olduğu gibi kalp ritmini takip edebiliyor. SpO2 özelliğiyle kandaki basıncı da ölçebilen cihazda uyku takibi özelliği de mevcut. Stresi de takip edebilen aktivite bilekliğinde nefes egzersizleri de var. 50 metre su altında sorunsuz bir şekilde çalışabilen cihaz iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Pil kapasitesi 235 mAh olan cihaz tam dolu pille 12 güne varan kullanım ömrü vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 7 Pro modelinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Cihazın pili yaklaşık 1 saatte şarj edilebiliyor. Bluetooth 5.2 bağlantı özelliğine sahip olan cihaz bu sayede mobil cihazlarla kablosuz iletişim kurabiliyor. Cihazın fiyatı 2.199 TL‘den 1.950 TL‘ye gerilemiş durumda.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER