reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Smart Band 7 Pro

12 gün pil ömrü sunan Xiaomi Smart Band 7 Pro aktivite bilekliği için A101 fırsatı [8 Şubat 2024]

Xiaomi Smart Band 7 Pro aktivite bilekliği A101’de kampanyalı olarak satışa çıktı. 2 yıl garanti süresi sunan cihazda 456 x 280 piksel çözünürlüklü 1,64 inç AMOLED ekran bulunuyor.

Dokunmatik ve renkli olan bu ekranın piksel yoğunluk değeri ise 326 ppi. 150’nin üzerinde saat arayüzüne destek veren Smart Band 7 Pro  aktivite bilekliğinde ortam ışığı sensörleri yer alıyor. Metalik, grafit grisi ve açık altın renkleriyle sunulan ilk Xiaomi akıllı bileklik olan model hafiflik ve rahatlık için NCVM kaplamaya sahip. 110’un üzerinde fitness moduna destek veren cihaz piyasadaki diğer modellerde olduğu gibi kalp ritmini takip edebiliyor. SpO2 özelliğiyle kandaki basıncı da ölçebilen cihazda uyku takibi özelliği de mevcut. Stresi de takip edebilen aktivite bilekliğinde nefes egzersizleri de var. 50 metre su altında sorunsuz bir şekilde çalışabilen cihaz iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Pil kapasitesi 235 mAh olan cihaz tam dolu pille 12 güne varan kullanım ömrü vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uygun fiyata aktivite bilekliği: Xiaomi Smart Band 7 Pro

Cihazın pili yaklaşık 1 saatte şarj edilebiliyor. Bluetooth 5.2 bağlantı özelliğine sahip olan cihaz bu sayede mobil cihazlarla kablosuz iletişim kurabiliyor. Cihazın A101’deki kampanyalı fiyatı ise 1.599 TL. Cihazın taksitli fiyatı ise 1.679 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER