reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Smart Band 7

Popüler aktivite bilekliği Xiaomi Mi Band 7 için yeni fiyat avantajı [Mayıs 2024]

Xiaomi Smart Band 7 aktivite bilekliğinin fiyatı geriledi. AMOLED ekranıyla parlak ve canlı bir ekran deneyimi vadeden cihazda Mi Band 6’dan daha büyük bir ekran kullanılıyor. Mi Band 6’da 1,56 inçlik ekran yer alırken Mi Band 7’de 1,62 inçlik AMOLED ekran bulunuyor.

Xiaomi Smart Band 7 modeliyle birlikte hem ekran çözünürlüğü hem de parlaklığu yükseltilmiş durumda. 490 x 192 piksel çözünürlük sunan ekran 500 nit parlaklığa ulaşabiliyor. Mi Band 6’da 125 mAh pil yer alırken yeni modelde pil kapasitesi 180 mAh’e çıkartılmış durumda. Bu sayede pili tam şarj edildiğinde 15 güne varan bir kullanım imkanı sunan cihaz çok sayıda aktivite takibi yapabiliyor. Nabız haricinde SpO2 ölçümü de yapabilen cihaz hem iOS hem de Android’li cihazlarla uyumlu çalışıyor. Cihaz 120’den fazla sporu otomatik olarak tanıyarak detaylı şekilde analiz edebiliyor. Cihaz 7 günlük ortalama üzerinde kas kazanımı ve yağ yakımı konusunda bilgi verebililiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Smart Band 7 aktivite bilekliği suya dayanıklı mı?

Mi Band 7 aynı zamanda  suya karşı dayanıklı ve 50 metre derinlikte dahi çalışmasını sürdürebiliyor. Akıllı bileklik yüksek fiyata akıllı saat satın almak istemeyen kullanıcıları hedef alıyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan bilekliğin indirimli fiyatı ise 929 TL.

Xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın