reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 7

Xiaomi Mi Band 7, Türkiye’de satışa çıktı; işte aktivite bilekliğinin fiyatı

Xiaomi’nin en yeni aktivite bilekliği Xiaomi Mi Band 7, Türkiye’de satışa sunuldu. Geçtiğimiz mayıs ayında tanıtılan cihaz, Mi Band 6’nın geliştirilmiş bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. 1,62 inçlik AMOLED ekranı bünyesinde barındıran cihazın ekranı 450 net parlaklık sunabiliyor.

Selefinden daha büyük olan yeni model bu sayede kullanıcıların daha fazla bilgiyi görüntülemesine imkan tanıyor. Mi Band 6’da 125 mAh pil yer alırken yeni modelde pil kapasitesi 180 mAh’e çıkartılmış durumda. Bu sayede pili tam şarj edildiğinde 14 güne varan bir kullanım imkanı sunan cihaz çok sayıda aktivite takibi yapabiliyor. Nabız haricinde SpO2 ölçümü de yapabilen cihaz hem iOS hem de Android’li cihazlarla uyumlu çalışıyor.  120’den fazla sporu otomatik olarak tanıyarak detaylı şekilde analiz edebilen, 7 günlük ortalama üzerinde kas kazanımı ve yağ yakımı konusunda bilgi verebilen cihaz, suya karşı dayanıklı ve 50 metre derinliğe kadar sorunsuz şekilde inebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 7 sunduğu güçlü özellikleri uygun fiyatla kullanıcılara sunuyor

Akıllı bileklik yüksek fiyata akıllı saat satın almak istemeyen kullanıcıları hedef alıyor. Çok sayıda aktivite takibi yapabilmesi ve sunduğu uzun pil ömrüyle göze çarpan Mi Band 7’yi tercih edebilirsiniz. Pek tabii bu fiyatı sizin için yüksekse 479 TL’ye satılan Mi Band 6’e de göz atabilirsiniz.
xiaomi

İlginizi çekebilir: Yerli otomobil tasarlayan firmadan geleceğin traktörü

İLGİLİ HABERLER