reklamı kapat

POPÜLER

RKS GS25 elektrikli bisiklet

80 km’lik menzile sahip RKS GS25 elektrikli bisiklet için indirim fırsatı

RKS GS25 elektrikli bisiklet modeli için bir indirim fırsatı yapıldı. Piyasada 27 bin TL‘nin üzerinde bir fiyata satılan bisiklet şu anda 26.499 TL‘ye satılıyor.

Uzun bir menzil değeri isteyen kullanıcıları hedef alan model tam dolu pille 80 kilometreye varan bir menzil sunuyor. 4 ila 6 saat arası bir sürede şarj edilebilen model katlanabilir bir tasarıma sahip değil. 25 kilogram ağırlığındaki bisiklette bagaj kısmı da yer alıyor. Bagaj kısmı sayesinde kullanıcılar bisikletlerine çanta da yerleştirebiliyor. Shimano Altus RDM370 9S arka vites artırıcının kullanıldığı RKS GS25 modelinde 250 watt gücünde motor yer alıyor.  Su geçirmez kabloyla gelen modelin ön ve arka tarafında aydınlatma sistemi bulunuyor. Bu sayede bisiklet gece sürüşlerinde de kullanılabiliyor. 125 kilogram ağırlığındaki sürücüleri taşıyabilen bisiklet şehir içi kullanıma yönelik geliştirilmiş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

RKS GS25 elektrikli bisiklet sunduğu uzun menzil değeriyle fark yaratıyor

Kenda marka lastikleri bünyesinde barındıran modelde gösterge ekranı da var. Kullanıcılar sürüş anında ihtiyaç duydukları bilgileri anlık olarak görebiliyor. Bisikletin ön ve arka tarafında disk frenler yer alıyor. Bu sayede daha iyi bir frenleme imkanı sağlanıyor.

İlginizi çekebilir: Yerli otomobil tasarlayan firmadan geleceğin traktörü