reklamı kapat

POPÜLER

RKS Form X elektrikli bisiklet
RKS

60 kilometre menzil sunan RKS Form X elektrikli bisiklet için indirim kampanyası

RKS Form X elektrikli bisiklet için indirim fırsatı yapıldı. Piyasada daha yüksek fiyatlara satılan elektrikli bisiklet şu anda 12.359 TL‘ye satılıyor.

250 watt gücünde arkadan çekişli motoru bünyesinde barındıran bisiklet kullanıma bağlı 60 kilometreye varan menzil vadediyor. Bu menzil değeri yol ve sürüş koşullarına göre değişiklik gösterebiliyor. Bisiklette yüksek hız yapılması ve yokuşlarda fazla kullanılması durumunda menzil değeri düşüyor. Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen modelde Shimano‘nun 7 vitesli sistemi kullanılıyor. Pili yaklaşık 6 saatte tekrardan şarj edilebilen RKS Form X batarya kolay bir şekilde çıkarılabiliyor. Katlanabilir bir tasarıma da sahip olan model bu sayede taşıma kolaylığı sağlıyor. Otomobillerin bagajlarına rahatlıkla sığabilen bisiklet aynı zamanda toplu taşımada da rahatlıkla kullanılabiliyor.  Daha önce paylaştığımız elektrikli bisiklet modellerinde olduğu gibi bu modelin arka tarafında da bagaj kısmı yer alıyor. Kullanıcılar bagaj aksesuarına poşetlerini veya çantalarını yerleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

RKS Form X elektrikli bisiklet gövde rengiyle de göze çarpıyor

LCD ekranı da bünyesinde barındıran bisiklette bu sayede kat edilen mesafe veya yapılan hız değeri kolayca görüntüleniyor.  Bisiklette kilitlenebilir bir süspansiyon  da bulunuyor. 24 kilogram ağırlığındaki bisiklet kamuflaj deseniyle de dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor.

RKS

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın