reklamı kapat

POPÜLER

RKS RSI-X Pro elektrikli bisiklet

45 km menzil vadeden RKS RSI-X Pro elektrikli bisikletin fiyatı yeniden geriledi [Mart 2024]

RKS RSI-X Pro elektrikli bisiklet için yeni bir indirim fırsatı var. Hem şehir içi hem de hafif arazi koşulları için uygun bir elektrikli bisiklet olarak karşımıza çıkıyor.

Sürücüler RKS RSI-X Pro modelindeki bataryayı yüzde 100 şarj ettiklerinde 45 kilometrelik bir menzil değeri elde ediyor. Şehir içi için yeterli görünen bu menzil değeri optimum koşullarda sağlanıyor. Elektrikli bisiklette Samsung tarafından geliştirilen 36V 10 AH lityum pil bulunuyor. RKS RSI-X Pro, 2 yıl garanti süresiyle geliyor. Maksimum hız değeri saatte 25 kilometre olan elektrikli bisiklette 7 vites Shimano marka vites sistemi bulunuyor. Günlük işe gidiş geliş veya kısa yolculuk ihtiyaçları için yeterli bir performans sağlayan aracın ön tarafında LED far da var. Bu far sayesinde gece sürüşlerinde de kullanılabilen modelin ön tarafında LCD gösterge ekranı da mevcut. Bu gösterge üzerinden bisikletin yaptığı hız değeri görülebiliyor. Göstergede aydınlatma olduğu için düşük ışık koşullarında bisikletle ilgili değerler kolayca görülebiliyor. Bisiklet aynı zamanda katlanabilir bir tasarıma da sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyat/performans odaklı elektrikli bisiklet: RKS RSI-X Pro

Net ağırlığı 24 kilogram olan bisikletin hem ön hem de arka tarafında disk fren sistemi bulunuyor. Bu sayede iyi bir fren deneyimi de vadeden bisikletin fiyatı bir satış kanalında piyasadan daha uygun fiyata temin edilebiliyor. Elektrikli bisikletin indirimli fiyatı ise 21.990 TL.

RKS

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın