reklamı kapat

POPÜLER

RKS RSI-X Pro elektrikli bisiklet

45 km menzil vadeden RKS RSI-X Pro katlanabilir elektrikli bisiklet için yeni fiyat avantajı [Şubat 2024]

RKS RSI-X Pro elektrikli bisikletin fiyatı yeniden düştü. Kalın tekerlekleriyle hafif arazi koşullarında kullanılabilen elektrikli bisiklet 45 kilometreye varan menzil değeriyle geliyor.

Şehir içi kullanıma uygun bir elektrikli bisiklet olan araç bu menzil değerine optimum koşullarda ulaşıyor. Elektrikli bisiklette Samsung tarafından geliştirilen 36V 10 AH lityum pil bulunuyor. RKS RSI-X Pro, 2 yıl garanti süresiyle geliyor. Maksimum hız değeri saatte 25 kilometre olan elektrikli bisiklette 7 vites Shimano marka vites sistemi bulunuyor. Günlük işe gidiş geliş veya kısa yolculuk ihtiyaçları için yeterli bir performans sağlayan aracın ön tarafında LED far da var. Bu far sayesinde gece sürüşlerinde de kullanılabilen modelin ön tarafında LCD gösterge ekranı da mevcut. Bu gösterge üzerinden bisikletin yaptığı hız değeri görülebiliyor. Göstergede aydınlatma olduğu için düşük ışık koşullarında bisikletle ilgili değerler kolayca görülebiliyor. Bisiklet aynı zamanda katlanabilir bir tasarıma da sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

RKS RSI-X Pro elektrikli bisikletin indirimli fiyatı ne kadar?

Net ağırlığı 24 kilogram olan bisikletin hem ön hem de arka tarafında disk fren sistemi bulunuyor. Bu sayede iyi bir fren deneyimi de vadeden bisikletin fiyatı bir satış kanalında piyasadan daha uygun fiyata satılıyor. Aracın indirimli fiyatı ise 19.999 TL. Kullanıcılar elektrikli bisikleti kredi kartlarıyla ayda 2.052 TL ödeyerek de sahip olabiliyor.

RKS

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER