reklamı kapat

POPÜLER

RKS RSI-X Pro

45 km menzil sunan RKS RSI-X Pro elektrikli bisiklet için yeni avantajlı fiyat [Ocak 2024]

RKS RSI-X Pro elektrikli bisiklet için yeni bir kampanya var. Piyasadaki başarılı elektrikli bisiklet modeller arasında yer alan ulaşım aracı kullanıma bağlı olarak değişiklik gösteren menzil değerine sahip.

Elektrikli bisiklet tam dolu pille 35 ila 45 kilometrelik bir menzil değeri sunuyor. Şehir içi kullanım için uygun olan araçta Samsung imzalı  36V 10 AH lityum pil yer alıyor. RKS RSI-X Pro, 2 yıl garanti süresiyle geliyor. Maksimum hız değeri saatte 25 kilometre olan elektrikli bisiklette 7 vites Shimano marka vites sistemi bulunuyor. Günlük işe gidiş geliş veya kısa yolculuk ihtiyaçları için yeterli bir performans sağlayan aracın ön tarafında LED far da var. Bu far sayesinde gece sürüşlerinde de kullanılabilen modelin ön tarafında LCD gösterge ekranı da mevcut. Bu gösterge üzerinden bisikletin yaptığı hız değeri görülebiliyor. Göstergede aydınlatma olduğu için düşük ışık koşullarında bisikletle ilgili değerler kolayca görülebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

RKS RSI-X Pro elektrikli bisikletin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Net ağırlığı 24 kilogram olan bisikletin hem ön hem de arka tarafında disk fren sistemi bulunuyor. Bu sayede iyi bir fren deneyimi de vadeden bisikletin fiyatı bir satış kanalında piyasadan daha uygun fiyata satılıyor. Aracın indirimli fiyatı ise 23.999 TL.

RKS

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER