reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store

Epic Games Store tarafından verilen 2024’ün 2. ücretsiz oyunu belli oldu

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 2 Ocak 2024 itibarıyla yine tek bir oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından bugün daha önce 38 TL‘ye satılan 20 Minutes Till Dawn oyunu hediye ediliyor. Bu oyun için geçilen açıklama tam olarak şöyle: “Devamlı Büyüyen ve sizin peşinizi bırakmayan canavarlara ateş et. Bir sürü güçlendirme seçeneklerinin bulunduğu sistemde devamlı özel ve oyunu bozan dizilimler oluştur. Geniş çaplı silah ve özel yetenekleri bulunan karakterleri ilerledikçe aç. Bu roguelite hayatta kalma oyununda bir sürü güçlendirme seçeneğinin bulunduğu benzersin ve kendine has dizilim oluştur. İstersen alev büyücüsü olarak düşmanları her pompalını ateş ettiğinde yakman ya da hızlı bir ninja olup büyülü bıçaklarla düşmanlarını delip geçebilirsin. Bir sürü karakter ve silah seçeneğinin bulunduğu bu oyunda kendi oyun tarzını kendin belirle!” Şirket tarafından verilecek bir sonraki oyun 3 Ocak 2024 tarihinde belli olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store oyunculara 1 Ocak 2024 tarihinde daha önce 33 TL‘ye satılan Escape Academy oyununu hediye etmişti. Bu oyun için geçilen açıklama tam olarak şöyleydi: “Escape Academy’ye hoş geldin. Yetkin bir Kaçış Odası ustası olmak için eğitim al. Bulmacaları çöz. Sunucuları hack’le. Fakülteyle tanış. Bir fincan çay demle. Tek oyuncu modunda ya da arkadaşınla eşli oyun modunda yerel veya çevrimiçi oynayabilirsin!”

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

İLGİLİ HABERLER