reklamı kapat

POPÜLER

Freshly Frosted

Epic Games Store bu sefer ücretsiz olarak Freshly Frosted veriyor

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 20 Haziran 2024 itibarıyla tek bir ücretsiz oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara bugün Freshly Frosted veriliyor. Bu oyun için şu açıklama geçiliyor: Dünyanın en güzel donut fabrikasında bulmacaları çözmek için taşıma bantları yerleştir! Düzinelerce baş döndüren donut ikilemi seni bekliyor, özel bulmaca tutkunu tatmin etmek için 144 bulmaca var. Ayırıcılardan iticilere, birleştiricilere ve klonlayıcılara, karıştırıcılara, ışınlayıcılara ve daha fazlasına kadar heyecan ve keyif verici çok sayıda mekanik var! En sevdiğin donut hangisi? Tatlı ve süsleme şekerli olan mı… nefis jöle dolgulu olan mı… yoksa olağanüstü akçaağaç aromalı dikdörtgen donut mu? Peki bal kabağı, kar tanesi veya yıldız şeklinde donuta ne dersin? Pastacılık olasılıklarının yer aldığı tatlı bir gökyüzü resmini keşfederken bir sürü tuhaf şekil bul. Pozitiflik odaklı bir hikâye eşliğinde sunulan samimi cesaretlendirme, her bulmacada sana rehberlik eder. Hoş pastel tonlar ve büyüleyici makineler içeren tatmin edici sahneler, ilgini çekerek seni hipnotize edecek! Bir düzine donut kutusunun her biri, kendi büyüleyici aromasını beraberinde getirir; bir sonbahar lezzeti, bir yudum yaz, kışın fısıltısı. Güneşli günler. Ayın altında geçen geceler ve kendi has bir ezgiye sahip bir sürü dünya. Bu pastel renkteki gökyüzünün şarkılarının tümü eşsiz ve her biri, sen yolunu bulup oynamak için fabrikanı kurduğun zaman zirveye ulaşır!”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store tarafından oyunculara bundan önce ise Redout 2 oyunu ücretsiz olarak verilmişti. Bu oyun hakkında geçilen açıklamada şunlar paylaşıldı: “Redout 2, klasik arcade yarış oyunlarına ithafen hazırlanan ve yarı terk edilmiş Dünya’daki distopik boş arazilerde yarışmanın galaksinin en popüler sporlarından biri olduğu, eleştirmenlerce beğenilen Redout’un devam oyunudur. Geniş tek oyunculu hikâyede ve rekabetçi çok oyunculu modda heyecan verici fütürist yarışlarda imkansız hızlara ulaş. Derin kontrol sistemleri, süzülen aracını detaylı bir şekilde özelleştirme seçenekleri ve çarpıcı oyun müzikleri Redout 2’yi üst seviye bir yerçekimi karşıtı yarış oyunu yapıyor.” Firma ayrıca Idle Champions of the Forgotten Realms oyununu da ücretsiz olarak vermişti. Bu oyunun açıklaması ise şöyleydi: “Idle Champions of the Forgotten Realms, D&D çoklu evrenlerindeki karakterleri tek bir büyük macerada toplayan bir Dungeons & Dragons strateji yönetim oyunudur.”

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri