reklamı kapat

POPÜLER

epic games store

Epic Games Store iki yeni ücretsiz oyun veriyor [21 Mart 2024]

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 21 Mart 2024 itibarıyla iki yeni oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara bugün ilk olarak daha önce 49 TL’ye satılan Call of the Wild: The Angler oyunu ücretsiz şekilde verildi. Bu oyun için şu açıklama geçildi: “theHunter: Call of the Wild’ın yapımcıları açık dünyada geçen bir balıkçılık deneyimi sunuyor! Usta bir oltacı olma yolunda ilerlerken harika manzaralar sunan doğayı arkadaşlarınla birlikte keşfedebilir veya en sevdiğin noktada gevşeyip rahatlayabilirsin.” Aynı zamanda daha önce 97 TL’ye satılan Invincible Presents: Atom Eve oyunu da bugün ücretsiz olarak alınabiliyor. Bu oyunun özet açıklaması ise şöyle: “Invincible evrenindeki en güçlü süper kahramanlardan biri olan Atom Eve’in yerine geçin ve kendi yolunuzu kendiniz çizin! Karşınıza çıkan gizemleri çözün ve bir süper kahraman olmanın tehlikelerini ve sorumluluklarını günlük hayatın getirdikleriyle dengeleyin.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store tarafından oyunculara bundan önce ilk olarak Deus Ex: Mankind Divided oyunu ücretsiz olarak verilmişti. Bu oyun için geçilen açıklama şöyle olmuştu: “Deus Ex: Mankind Divided, seçimlerinizin kalıcı sonuçlar doğurduğu bir Cyberpunk aksiyon-RPG’sidir. Bu oyunda insanlığın geleceğini kontrol etmek isteyen bir grup olan Illuminati’yi alt etmeyi amaçlayan, gizli ajan Adam Jensen’i kontrol ediyorsunuz.”

Firma aynı zamanda daha önce 18 TL’ye satılan The Bridge oyununu da ücretsiz olarak vermişti. Bu oyunun açıklaması ise şöyle oldu: “The Bridge, oyuncularını fizik ve perspektif kavramları hakkındaki ön yargılarını yeniden değerlendirmeye zorlayan bir bulmaca oyunu. Escher’in Isaac Newton ile bir araya gelmesi gibi bir durum. İmkansız mimari içerisinde gezerken tavanı zemin yapmak için yerçekimini değiştir.” Firmanın bahar indirimine giren oyunları ise burada yer alıyor.

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri