reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store

Epic Games Store iki yeni ücretsiz oyun veriyor [4 Nisan 2024]

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 4 Nisan 2024 itibarıyla iki yeni oyun veriliyor.

Halen firmasına yüksek artıya geçecek kadar gelir getirmeyen en büyük Steam rakibi oyun marketi Epic Games Store tarafından oyunculara bugün daha önce tam 1.499 TL’ye satılan The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition oyunu ücretsiz olarak veriliyor. Bu oyunun açıklaması şöyle: “The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition, Obsidian Entertainment ve Private Division’ın ödüllü RYO’sunu oynamanın en iyi yoludur. Epic Games Store’da The Outer Worlds ile ilişkili DLC’leri Murder on Eridanos ve Peril on Gorgon’a zaten sahip olan oyuncular, indirimli bir fiyat karşılığında The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition’a yükseltebilirler. Yükseltme satın alma seçeneğini etkinleştirmek için oyuncuların temel oyunu ve ilişkili DLC’lerini satın aldıkları Epic Games hesabı ile giriş yapmaları gerekir. Diğerlerini denedin, şimdi sıra en iyisinde! Temel oyunu ve tüm eklentileri içeren The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition, Obsidian Entertainment’ın sevilen RYO’sunu oynamanın en mükemmel yoludur. Yeniden düzenlenmiş bu başyapıt, büyük beğeni toplayan RYO’yu karakterinin mutlak kötü versiyonunda oynamayı seçsen bile The Outer Worlds’ün tartışmasız en iyi sürümü olacak şekilde optimize edildi. Galaksinin ücra köşesine bağlı bir koloni gemisindeyken kaybolduktan uzun yıllar sonra uyanarak kendini koloniyi yok etme tehdidi taşıyan bir komplonun ortasında bulacaksın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gizemli Gorgon Asteroidi ve Eridanos’un enfes içki imalathaneleri dahil olmak üzere Halcyon’un çeşitli gezegenlerini ve konumlarını keşfet. İktidar için yarışan çeşitli ayrılıkçılarla karşılaştıkça olmaya karar verdiğin karakter, bu oyuncu odaklı hikâyenin nasıl ortaya çıkacağını belirleyecek. Koloninin kurumsal denkleminde, planları bozan değişken sensin.”

Şirket bugün aynı zamanda daha önce 149 TL’ye satılan Thief oyununu da ücretsiz olarak dağıtıyor. Bu oyunun özet açıklaması ise şöyle: “Thief, Eidos-Montréal tarafından geliştirilen bir 1. şahıs gizlilik-aksiyon oyunudur. Kült klasik Thief serisinin bu yeniden uyarlamasında, Usta Hırsız Garrett olarak hain Şehir’de çalın, gizlenin ve yolunuzu bulun.”

Epic Games Store tarafından oyunculara bundan önce Islets oyunu ücretsiz olarak verilmişti. Bu oyun için geçilen açıklama şöyle olmuştu: “Metroidvania’da gökyüzüne çıkın ve parçalanmış bir dünyayı yeniden birleştirin! Iko’nun harika adalarda maceraya atılmasına, ilginç karakterlerden mektuplar almasına ve güçlü canavarlarla yüzleşmesine yardım edin.”

Firma 11 Nisan tarihinde ise Ghostrunner oyununu ücretsiz olarak verecek.

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri