reklamı kapat

POPÜLER

Ghostrunner Epic Games Store

Epic Games Store bu sefer ücretsiz olarak “Ghostrunner” oyununu veriyor

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 11 Nisan 2024 itibarıyla Ghostrunner veriliyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara bugün ücretsiz olarak verilen Ghostrunnerdaha önce 169 TL‘ye satılıyordu. Bu oyunun özet açıklaması tam olarak şöyle: “Ghostrunner, acımasız ve devasa bir siberpunk yapısında geçen yıldırım hızında aksiyonla dolu sağlam bir FPP oyunudur. Dünyanın sonunu getiren bir afetten sonra insanlığın son sığınağı olan Dharma Kulesi’ne tırman. En alttan en üste çık, zalim Anahtarcıyla yüzleş ve intikamını al. Bu kule şehrinin sokakları şiddetle dolu. Anahtarcı Mara burayı demir yumrukla ve insan hayatına değer vermeden yönetiyor. Kaynaklar tükendikçe, güçlüler zayıfları avlıyor ve kaos kalan son düzeni de tüketmekle tehdit ediyor. Kararlı bir son direniş geliyor. İnsanlık yok olmanın sınırına gelmeden önce bir şeyleri değiştirmeye yönelik son bir girişim bu. Şimdiye kadar oluşturulan en gelişmiş kılıç savaşçısı olarak her zaman sayıca çoksun ama bir o kadar da üstünsün. Düşmanlarını tek moleküllü bir katana ile ikiye böl, süper insansı reflekslerinle mermilerden kaçın ve galip gelmek için pek çok çeşit özel tekniği kullan. Tek vuruş tek öldürme mekaniği savaşı hızlı ve yoğun hale getirir. Ölümle korkusuzca hiç bitmeyen bir dansa başlamak için üstün hareket etme yeteneğini (ve sık kontrol noktalarını) kullan. Ghostrunner tek oyunculu benzersiz bir deneyim sunar: Hızlı tempolu bir oyun, şiddet içeren bir savaş ve bilim kurguyu kıyamet sonrası temalarla bir araya getiren orijinal bir ortam. Bu oyun, zaten sona ermiş bir dünyanın ve hayatta kalmak için savaşan sakinlerinin hikâyesini anlatır.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firma bundan önce The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition oyununu ücretsiz olarak vermişti. Bu oyunun açıklaması şöyleydi: “The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition, Obsidian Entertainment ve Private Division’ın ödüllü RYO’sunu oynamanın en iyi yoludur. Epic Games Store’da The Outer Worlds ile ilişkili DLC’leri Murder on Eridanos ve Peril on Gorgon’a zaten sahip olan oyuncular, indirimli bir fiyat karşılığında The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition’a yükseltebilirler. Şirket daha önce Thief oyununu da ücretsiz olarak dağıtmıştı. Bu oyunun özet açıklaması ise şöyleydi: “Thief, Eidos-Montréal tarafından geliştirilen bir 1. şahıs gizlilik-aksiyon oyunudur. Kült klasik Thief serisinin bu yeniden uyarlamasında, Usta Hırsız Garrett olarak hain Şehir’de çalın, gizlenin ve yolunuzu bulun.”

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri