reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store

Epic Games Store iki yeni ücretsiz oyun veriyor [18 Nisan]

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 18 Nisan 2024 itibarıyla iki oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara bugün ilk olarak daha önce 25 TL’ye satılan The Big Con oyunu ücretsiz olarak veriliyor. Bu oyun için geçilen özet açıklama şöyle: “Meraklı ve alaycı bir lise öğrencisi olan Ali olarak oyna ve ülkeyi bir uçtan öbür uca dolaşacağın bir yolculuğa çıkmak amacıyla grup kampından kaç. Ama bu eğlence amaçlı bir yolculuk değil! Ali, ailesinin video dükkanını, onu kapatmaya çalışan kötü niyetli tefecilerden kurtarmak üzere çok önemli bir görevdedir. 90’ların çılgın Amerika’sında yabancıları kazıkla, yankesicilik yap ve halkı dolandır. Ve -aslında söylemeye gerek yok ama- bunların hiçbirinden annene bahsetme. Kimin dolandırılmayı hak ettiğine ve kimin yardıma ihtiyacı olabileceğine karar ver. Dünyayı kendi istiridyen gibi düşün (hey, inciler çok değerlidir!).” Firma bugün ayrıca Town of Salem 2 oyununu da ücretsiz veriyor. Bu oyunun özet açıklaması ise şöyle: “Şirin ama tehlikeli Salem kasabasında geçen sürükleyici çevrimiçi çok oyunculu cinayet, aldatma ve hayatta kalma oyunu Town of Salem’e hoş geldiniz. Stratejinizin, zekanızın ve başkalarını okuma yeteneğinizin en büyük varlığınız olduğu bu heyecan verici sosyal çıkarım macerasına kendinizi kaptırın. Çok geç olmadan gerçeği ortaya çıkarabilecek misiniz, yoksa aldatma sizi yoldan mı çıkaracak?”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firma bundan önce Ghostrunner oyununu vermişti. Bu oyunun özet açıklaması tam olarak şöyleydi: “Ghostrunner, acımasız ve devasa bir siberpunk yapısında geçen yıldırım hızında aksiyonla dolu sağlam bir FPP oyunudur. Dünyanın sonunu getiren bir afetten sonra insanlığın son sığınağı olan Dharma Kulesi’ne tırman. En alttan en üste çık, zalim Anahtarcıyla yüzleş ve intikamını al. Bu kule şehrinin sokakları şiddetle dolu. Anahtarcı Mara burayı demir yumrukla ve insan hayatına değer vermeden yönetiyor. Kaynaklar tükendikçe, güçlüler zayıfları avlıyor ve kaos kalan son düzeni de tüketmekle tehdit ediyor. Kararlı bir son direniş geliyor. İnsanlık yok olmanın sınırına gelmeden önce bir şeyleri değiştirmeye yönelik son bir girişim bu. Şimdiye kadar oluşturulan en gelişmiş kılıç savaşçısı olarak her zaman sayıca çoksun ama bir o kadar da üstünsün.

Düşmanlarını tek moleküllü bir katana ile ikiye böl, süper insansı reflekslerinle mermilerden kaçın ve galip gelmek için pek çok çeşit özel tekniği kullan. Tek vuruş tek öldürme mekaniği savaşı hızlı ve yoğun hale getirir. Ölümle korkusuzca hiç bitmeyen bir dansa başlamak için üstün hareket etme yeteneğini (ve sık kontrol noktalarını) kullan. Ghostrunner tek oyunculu benzersiz bir deneyim sunar: Hızlı tempolu bir oyun, şiddet içeren bir savaş ve bilim kurguyu kıyamet sonrası temalarla bir araya getiren orijinal bir ortam. Bu oyun, zaten sona ermiş bir dünyanın ve h

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri