reklamı kapat

POPÜLER

Fallout

Amazon Prime’ın Fallout dizisi genel olarak çok beğenildi

Amazon Prime’ın orijinal yapımları arasına dahil olan Fallout dizisi için ilk yorumlar gerçekten oldukça iyi gelmiş durumda.

11 Nisan tarihinde çıkacak Fallout dizisini erkenden izleme şansı elde edenler, genel olarak çok olumlu yorumlarda bulundu. Oyun serisinin sıkı fanlarını da memnun eden içerik, daha tüm sezon görülmedi ancak ilk aşamada The Last of Us’ın dizisi kadar iyi bulunuyor. Diziyi izleme şansı elde edenlerden birisi olan Engadget editörü Sam Rutherford, merakla beklenen yapım için, “Diziyle ilgili göze çarpan ilk şey ne kadar iyi göründüğü. Her set ve kostüm ayrıntılarla dolu.” açıklamasını yapıyor ve ekliyor: “Dizideki tüm easter egg’leri ve video oyununa yapılan göndermelerin hiçbir zaman zorlama hissettirmemesini gerçekten çok sevdim.” Dizi için daha önce paylaşılan sayfada izleyebileceğiniz resmi fragmana şu açıklama düşülmüştü: “Tüm zamanların en iyi video oyunu serilerinden birine dayanan Fallout, neredeyse sahip olunacak hiçbir şeyin kalmadığı bir dünyada sahip olabilenlerin ve olmayanların hikayesidir. Kıyametten 200 yıl sonra, Fallout barınaklarının sakinleri, atalarının geride bıraktığı cehenneme geri dönmek zorunda kalırlar ve kendilerini bekleyen son derece karmaşık ve tuhaf bir evreni keşfettiklerinde şok olurlar. Baş yapımcıları Jonathan Nolan ve Westworld’ün yaratıcılarından Lisa Joy’un olduğu Fallout’un başrollerinde Ella Purnell, Aaron Moten, Walton Goggins ve daha fazlası yer alıyor. Tüm bölümler 11 Nisan’da Prime Video’da.” 

Buradaki resmi Prime Video sayfasında birinci sezonu için, “Gelmiş geçmiş en büyük video oyunlarından birine dayanan Fallout, yokluklar dünyasında bir şeylere sahip olma mücadelesini anlatıyor. Kıyametten 200 yüz yıl sonra, lüks nükleer sığınakların edepli sakinleri, kendilerini yüzeyde bekleyen inanılmaz karmaşık, oldukça tuhaf ve çok vahşi dünyaya adım atmak zorunda kalıyor.” açıklaması geçilen dizinin yapımcıları Jonathan Nolan, Lisa Joy, Geneva Robertson-Dworet, Graham Wagner, Todd Howard, Athena Wickham, James Altman, James W. Skotchdopole ve Margot Lulick olarak açıklanıyor.