reklamı kapat

POPÜLER

Fallout

Prime Video’nun Fallout dizisi için ikinci sezon onayı verildi

Prime Video’nun orijinal yapımları arasına dahil olan ve ilk yorumları çok iyi gelen Fallout dizisinin ikinci sezonu da gelecek.

Henüz ne zaman çıkacağı belli değil ancak Fallout dizisi için ikinci sezon kesinlikle ekranlara gelecek ve şu an elde edilen başarı göz önüne alındığı zaman dizi için üçüncü ve dördüncü sezonlar da karşımıza çıkabilir. Burada yer alan ilk sezonu genelde 1 saat üstü sekiz farklı bölümden oluşan Fallout dizisini erkenden izleme şansı elde edenler, genel olarak çok olumlu yorumlarda bulunmuştu. Oyun serisinin sıkı fanlarını da memnun eden içerik, ilk aşamada The Last of Us’ın dizisi kadar iyi bulunmuştu. Diziyi izleme şansı elde edenlerden birisi olan Engadget editörü Sam Rutherford, merakla beklenen yapım için, “Diziyle ilgili göze çarpan ilk şey ne kadar iyi göründüğü. Her set ve kostüm ayrıntılarla dolu.” açıklamasını yapmış ve eklemişti: “Dizideki tüm easter egg’leri ve video oyununa yapılan göndermelerin hiçbir zaman zorlama hissettirmemesini gerçekten çok sevdim.” Dizi için daha önce paylaşılan resmi fragmana şu açıklama düşülmüştü: “Tüm zamanların en iyi video oyunu serilerinden birine dayanan Fallout, neredeyse sahip olunacak hiçbir şeyin kalmadığı bir dünyada sahip olabilenlerin ve olmayanların hikayesidir. Kıyametten 200 yıl sonra, Fallout barınaklarının sakinleri, atalarının geride bıraktığı cehenneme geri dönmek zorunda kalırlar ve kendilerini bekleyen son derece karmaşık ve tuhaf bir evreni keşfettiklerinde şok olurlar. Baş yapımcıları Jonathan Nolan ve Westworld’ün yaratıcılarından Lisa Joy’un olduğu Fallout’un başrollerinde Ella Purnell, Aaron Moten, Walton Goggins ve daha fazlası yer alıyor”.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Buradaki resmi Prime Video sayfasında birinci sezonu için, “Gelmiş geçmiş en büyük video oyunlarından birine dayanan Fallout, yokluklar dünyasında bir şeylere sahip olma mücadelesini anlatıyor. Kıyametten 200 yüz yıl sonra, lüks nükleer sığınakların edepli sakinleri, kendilerini yüzeyde bekleyen inanılmaz karmaşık, oldukça tuhaf ve çok vahşi dünyaya adım atmak zorunda kalıyor.” açıklaması geçilen dizinin yapımcıları Jonathan Nolan, Lisa Joy, Geneva Robertson-Dworet, Graham Wagner, Todd Howard, Athena Wickham, James Altman, James W. Skotchdopole ve Margot Lulick.

İLGİLİ HABERLER