reklamı kapat

POPÜLER

Tomb Raider

Sevilen dizisi The Boys’a 5. sezon onayını veren Amazon’dan bir “live-action” Tomb Raider dizisi de geliyor

 - Güncelleme: 14 Mayıs 2024 19:48

Bugün itibarıyla sevilen dizisi The Boys’ya 5. sezon onayını veren Amazon’dan bir “live-action” Tomb Raider dizisi geliyor.

Fallout’un başarısından sonra Amazon Prime Video’dan bir “live-action” Tomb Raider dizisi gelecek ve bu içeriğin arkasında Crystal Dynamics ve Amazon MGM Studios yer alacak. Özellikle Fleabag’den tanınan Phoebe Waller-Bridge bu yeni dizinin yazarı ve baş yapımcısı olarak görev yapıyor, oyun temelli içerik şimdiden büyük merak uyandırıyor. Bugün itibarıyla sevilen dizisi The Boys’a 5. sezon onayını da veren firma, Mr. & Mrs. Smith için de ikinci sezonun geleceğini doğrulamış durumda. Amazon Prime Video’dan bugün ayrıca The Lord of the Rings: The Rings of Power için ikinci sezon fragmanı da geldi ve bu konuda şu açıklama geçildi: “Sauron geri döndü. Galadriel tarafından dışlanmış, ordusu veya müttefiki olmadan yükselen Dark Lord, şimdi gücünü geri kazanmak ve Orta Dünya halklarını kötü niyetli idaresine bağlayacak Güç Yüzükleri’nin yaratılmasını denetlemek için kendi kurnazlığına güvenmek zorunda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Birinci sezonun epik derecedeki hırsı ve kapsamı üzerine inşa edilen Prime Video’nun Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri’nin 2. Sezonu, en sevilen ve masum karakterleri bile yükselen bir karanlık dalgasına sokarak, her birini felaketin eşiğindeki bir dünyada yerlerini bulmaya zorlar. Elfler ve cüceler, orklar ve insanlar, büyücüler ve Harfoot’lar… Dostluklar gerilmeye ve krallıklar parçalanmaya başladığında, iyiliğin güçleri daha da kahramanca savaşacak. En çok önemsedikleri şeyi korumak için… Birbirlerini.”

Tomb Raider dizisi yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu