reklamı kapat

POPÜLER

The Boys

The Boys dizisinin 4. sezonundan ilk üç bölüm yayınlandı

Amazon Prime Video’nun çok sevilen The Boys dizisinin 4. sezonundan ilk üç bölüm bugün itibarıyla yayınlandı.

“Pis Numaralar Departmanı”, “Septikler Arasında Yaşam” ve “Kızıl Bayrak Burada Dalgalanmaya Devam Edecek” isimlerine sahip ilk üç bölüm yaklaşık 1 saat uzunluğunda. Dizi dün de gündemdeydi. Amazon Prime Video, geçtiğimiz aylarda The Boys için 5. sezon onayını vermişti. Dün ise bu sezonun son sezon olacağı açıklandı. The Boys’un arkasındaki isim Eric Kripke tarafından yapılan açıklamaya göre, yetişkinlere özel süper kahraman dizisi için macera beşinci sezon ile sona erecek. Dördüncü sezon için “son başlıyor!” diyen Kripke, şimdiye kadar çok sevilen bir işe imza atmayı başarmış durumda. Şirket 4. sezon için şunları aktarıyor: “Dünya yıkımın eşiğindedir. İyice güçlenen Yurtsever’in avucunun içine aldığı Victoria Neuman adım adım Oval Ofis’e ilerlemektedir. Birkaç ay ömrü kalan Butcher ise Becca’nın oğlunu ve ekibin liderliğini kaybetmiştir. Ekibin geri kalanı da Butcher’ın yalanlarından bıkmış hâldedir. Durum her zamankinden daha tehlikeliyken bir şekilde birlik olup çok geç olmadan dünyayı kurtarmak zorundadırlar.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Boys için yapılan 1. sezon özeti şöyle: “THE BOYS ünlüler kadar popüler, politikacılar kadar etkili ve Tanrılar kadar saygı gören süper kahramanlar süper güçlerini kötüye kullandığında ne olduğunu alaya alıyor. Boys, haşmetli Vought’un desteğiyle “Yediler” hakkındaki gerçeği açığa çıkarmak üzere bir kahramanlık macerasına atılırken süper güçlülere güçsüzlerin kapışmasını izliyoruz.”

2. sezon için şunlar aktarılıyor: “THE BOYS’un daha gergin, daha gözü dönmüş ikinci sezonunda Butcher, Hughie ve ekibin kalanı, ilk sezondaki kayıplarının yaralarını sarar. Kanundan kaçan ekip, süper kahramanlarla savaşmakta zorlanır. Kahramanları yöneten Vought, süper kötüler tehdidinin yarattığı panikten nemalanırken Stormfront isimli yeni bir kahraman şirketi karıştırır ve zaten dengesiz olan Homelander’a meydan okur.”

3. sezon içinse şunlar paylaşılıyor: “Bir yıldır ortalık sakindir. Homelander durulmuştur. Butcher hükûmet için, hem de Hughie’nin emrinde çalışmaktadır. Ama ikisi de ortalığı kan gölüne çevirmek için fırsat kollamaktadır. The Boys gizemli bir anti süper kahraman silahının varlığını öğrenince Seven’a saldırarak bir savaş başlatırlar ve ilk süper kahraman Soldier Boy’un efsanesinin peşine düşerler.”

The Boys yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu

İLGİLİ HABERLER