reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Netflix Stranger Things

Stranger Things ilk üç sezonundan komik çekim hataları [Video]

Netflix, 6 Kasım Stranger Things gününde dizinin ilk üç sezonunun çekim hatalarını izleyicilerle paylaştı. İlk iki sezon sönük kalırken üçüncü sezon videosu komik anları göz önüne seriyor.

Advertisement

6 Kasım, Will’in kayboluş günü olduğu için Stranger Things Günü olarak “kutlanıyor”. Netflix favorisi dizi de bu güne özel sürprizlerini biriktirip hepsini tek seferde bizlerle paylaştı. İlk olarak dizinin 4. sezon 1. bölüm ismini öğrendik. Bölüm ismiyle ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz. Hayranlar teorileri çarpıştırırkense uzun zamandır istenen kamera arkası çekim hataları yayınlandı. Sadece 3. sezonun çekim hatalarının yayınlanmasını beklerken, ilk iki sezondan da kısa klipler hayranlarla buluşturuldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things çekimlerindeki komik anlar

2016’da hayatımıza giren dizinin ilk sezonu için hazırlanan kamera arkası görüntülerini izlerken başrol ekibimizin ne kadar büyüdüğünü de bir kez daha hatırlama şansı elde ediyoruz. Ancak ilk sezon için yayınlanan video çekim hatalarından ziyade kamera arkasından eğlenceli anları gösteriyor. İkinci sezon için de yine hemen hemen aynı tema devam ediyor. Üçüncü sezona geldiğimizde ise oyuncuların zorlandıkları anları görebiliyoruz. Sette hayli eğlenen oyuncular şimdilerde 4. sezon çekimlerini bekliyor. Ne yazık ki yeni sezonun ilk bölümünün senaryosu tamamlansa da çekimlerin ne zaman yapılacağı belli değil. Dizinin yeni sezonunun en kısa sürede izleyicilerle buluşması için çalıştıklarını belirten Duffer kardeşler, serinin istedikleri kalitede olması için daha fazla zamana ihtiyaçları olabileceğini de belirtmişti. Dizinin yeni sezonunun Netflix kütüphanesinde ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor. Stranger Things 3. sezon kamera arkası görüntülerini Türkçe altyazıyla haberin üzerinden; birinci ve ikinci sezonunkileri ise haberin devamındaki videolardan izleyebilirsiniz.

İlgili video

1. sezon çekim hataları

2. sezon çekim hataları