reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Stranger Things 3. sezon

Stranger Things 3. sezon mini serisi yayında [İzle]

Netflix kütüphanesinin en sevilen dizilerinden Stranger Things 3. sezon için duyurulan mini serisinin ilk bölümünü yayınladı!

Stranger Things 3. sezon bölümleriyle Netflix rekoru kırdıktan sonra hayranlar platformda Beyond Stranger Things gibi yeni bir mini seri bekliyordu. Ancak bu kez beklediğimiz mini seri dizinin resmi YouTube kanalından geldi. Geçtiğimiz dönemlerde duyurduğumuz World Tour içeriği ilk bölümü yayınladı. Yaklaşık 6 dakikalık ilk bölüm bizi New York‘a götürüyor. Oyuncuların kamera karşısındaki performansının ardından şimdi de kamera arkasında ve muhtemelen çok daha yorucu olan tanıtım, reklam evresine geçiş yapıyoruz. Her bir bölümde farklı bir ülkeye gideceğimiz dünya turu 6 bölümden oluşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things 3. sezon sonrası dünya turu

Mini seri için sadece profesyonel çekimler yapılmamış. Aynı zamanda oyunculara da birer DJI Osmo Pocket verilmiş. Böylece onlar da gezerken kendi yorumlarını ve deneyimlerini kaydetme imkanı bulmuş. İlk bölümde ana ekibimizin neredeyse tamamı yer alıyor diyebiliriz. Çocuk yıldızların hayli yüksek tempolu programlarına küçük bir bakış elde ettiğimiz bu bölümler, eğlenceli anları beraberinde getirirken; oyuncuları da daha iyi tanımamıza ve kamera arkasındaki kişiliklerini görmemize yardımcı oluyor.

Stranger Things 3. sezon World Tour içeriği ikinci bölümde ise bizi Güney Kore‘ye götürmeye hazırlanıyor. Kısa olsa da hayli eğlenceli olan ilk bölümü doğrudan haberin üzerinden izleyebilirsiniz. Bölümlerin hangi aralıklarla yayınlanacağı şimdilik bilinmiyor. Ancak gün aşırı YouTube kanalına yüklenmesi olası gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dizinin 4. sezon çalışmalarının ise hala devam ettiğini hatırlatalım. 3. sezon finaliyle beraber nihayet hikaye Hawkins sınırlarını aşarak kendine yeni bir yer açmıştı. Rusların üçüncü sezonda hikayeye dahil olması yapıma farklı bir dinamik kazandırırken, ek sahnede Rusların elinde Demogorgon olması ise şaşırtmıştı. Yeni sezonda Rusların Upside Down ile ilgili gerçek planlarına yönelik daha fazla detay elde etmenin yanı sıra ellerinde tuttukları Amerikalı tutsağın kim olduğunu da öğreneceğiz. Bir de Eleven ve kaybolan güçleri var tabii… Öte yandan hayranların yeni sezondan tek bir isteği var; o da Hopper’ın geri dönmesi. Tüm bunlar ve daha fazlası için bir süre bekleyeceğiz. Stranger Things 4. sezon için hala net bir tarih bulunmuyor çünkü…