reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Stranger Things 3. sezon

Stranger Things 3. sezon için müjdelenen ek içerik [Video]

Netflix favorisi Stranger Things 3. sezon için yeni ek içerik müjdelendi. Dizinin YouTube kanalına “Dünya Turu” videosu geliyor.

Netflix rekorlarını alt üst eden Stranger Things 3. sezon, yepyeni bir ek içerikle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. “World Tour” başlığıyla paylaşılan yeni fragmanda kahramanlarımızın dizi tanıtımı için dünyanın dört bir yanında katıldıkları etkinliklere şahit olacağız. New York’tan Japonya’ya uzanan yolculukta en eğlenceli anların paylaşılacağı yapım, oyuncuları da daha iyi tanımak isteyen hayranlar için keyifli bir içerik vadediyor. Söz konusu içerik ise Netflix’te değil doğrudan dizinin YouTube kanalında paylaşılacak. Ayrıca bir Netflix yayını düşünülüp düşünülmediği net değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things 3. sezon tanıtım turundan görüntüler

Neden özellikle YouTube kanalının seçildiği de şimdilik net değil gibi görünüyor. 2017’de popüler çevrim içi yayın platformu ikinci sezon için Beyond Stranger Things isimli 7 bölümlük ek bir içerik paylaşmış ve oyuncuların ikinci sezonu, tüm deneyimleriyle, bir araya gelerek yorumlamasını hayranlarla paylaşmıştı. Yani bu ek içerikler platform için yeni değil aslında. “Dünya Turu” içeriğinin YouTube’a ne zaman geleceği ise açıklanmadı. Sadece “Çok Yakında” yayınlanacağı belirtiliyor. Dizinin YouTube kanalına buradan ulaşabilirsiniz. Hazırlanan fragman ise haberin üzerinde yer alıyor.

Dizinin 3. sezonu yayınlandığı ilk dört günde 40 milyonun üzerinde hesap tarafından izlenmeye başlanarak kırılması zor bir Netflix rekoruna imza atmıştı. Şimdilerde 4. sezon çalışmaları devam eden diziyi ilk 4 günde 18,2 milyon kişi ise bitirmişti. Yeni sezonla beraber ilginin daha da büyümesi bekleniyor. Eleven’in Byers ailesi ile Hawkins’i terk etmesi, hikayeyi küçük kasabanın dışına çıkarırken, Ruslar, Amerikalı tutsakları ve Demogorgon üzerinde yapılan deneyler ile olaylar kapsamını hiç olmadığı kadar artırıyor.