reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things 4. sezon

Stranger Things 4. sezon tarihi için can sıkan açıklama

Netflix cephesinden Stranger Things 4. sezon onayı henüz gelmedi. Ancak dizinin 4. sezonu da zaten kısa sürede gelecek gibi görünmüyor.

Netflix yapımları arasında en çok izlenenlerden olan Stranger Things 4. sezon için aslında kapalı kapılar arkasında çalışmaya başladı. Üçüncü sezonun gördüğü yoğun ilgi sonrası hayranlar 4. sezon için sabırsızlanıyor. Özellikle de dizi tarihinde ilk kez bir ek sahne ile teorileri canlandıran bir ipucu atılmışken. Ancak dizinin yeni sezonu kısa sürede bizle buluşmayabilir. İlk sezonu 2016 yayınlanan dizi ikinci sezonu 2017’de Netflix kütüphensinde izleyicilerle buluşturmuştu. Ancak üçüncü sezonun gelmesi tam 2 yıl sürdü. Mashable‘a röportaj veren baş yapımcı Shawn Levy, yeni sezonun gecikebileceği sinyallerini veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things 4. sezon ne zaman gelecek?

Levy’nin açıklaması şu şekilde: “Diziyi daha hızlı çekmek istiyorum ancak gerçek şu ki; dizinin bu kadar iyi olmasının sebebi alışılmadık derecede küçük bir yaratıcı ekibe sahip olmamız. Diziyi olabildiğince hızlı çekmek için çabalıyoruz. Her bölümdeki her bir detayı kendimiz kontrol etmeye çalışıyoruz ve bu derece bir mikro yönetim, yazarlık ve detay odaklı yaratıcılık istenenden çok zaman alıyor.

Üçüncü sezonla beraber işin içine dahil olan Ruslar, tutsak bir Amerikalı ve Eleven’ın güçlerini kaybetmesi derken; 4. sezon aslında dizi için de kilit bir sezon olacak gibi görünüyor. 3 sezondur Hawkins’te geçen dizi, 4. sezonda da yine benzer bir hikaye sunması durumunda zirvedeki yerini korumayı başarabilir mi emin değiliz. Bu sebeptendir ki Duffer kardeşler de zaten hikayeyi artık biraz daha “dışarı” taşımaya hazırlanıyor. Dizinin yeni sezonu içinse yine bir 2 yıl beklememiz çok olası gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Dizinin 3. sezon fragmanı