reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Stranger Things 3. sezon sonrası Stranger Things 4. sezon iddiaları

Stranger Things 4. sezon ile ilgili can sıkıcı iddia

Stranger Things 3. sezon duygusal bir final ve soru işaretleriyle yeni sezonun önünü açtı. Ancak Stranger Things 4. sezon ile ilgili iddialar can sıkıyor.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı dizinin Stranger Things 3. sezon içeriğine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Netflix henüz onay vermedi ancak 3. sezon finalinin ardından Stranger Things 4. sezon için onayın gelmeme ihtimalinin pek bulunduğunu söyleyemeyiz. Billy ve Jim Hopper’ın öldüğü dizinin yeni sezonu için teoriler havada uçuşurken bir de yüzünü göremediğimiz gizemli bir Amerikalı mevzusu bulunuyor. Ek sahne ile 4. sezonda olacaklara dair minik bir ipucu verdiklerini belirten Duffer kardeşler, daha onay gelmeden yeni sezon için hazır. Ancak dizinin geleceğine dair dedikodular pek iç açıcı değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things 4. sezon ile final yapılabilir

We Got This Covered‘ın haberine göre Netflix, 4. sezon ile beraber bu macerayı sonlandırmaya hazırlanıyor. “Çok güvenilir kaynaktan aldığımız bilgi” diye servis ettikleri habere göre ilk başta planlar 5 sezonluk yapılmış. Ancak şimdi ise 4 sezonda diziyi tamamlayabileceklerine karar verilmiş. 80’lerde geçen dizi o döneme ait pek çok gönderme ile hikayeyi devam ettirirken, çocukların hızla büyüdüğü göze alınınca; 4. sezonun son sezon olması çok da mantıksız görünmüyor. Ancak We Got This Covered’ın daha önce isabetsiz iddialarda bulunduğunu da hatırlatmakta fayda var. Yakın zamanda Harry Potter dizisine dair bir haber yapmış ve hayranları heyecanlandırmıştı. Ancak daha sonra J.K. Rowling cephesinden konuya dair açıklama geldi. O haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Stranger Things 4. sezon bölümlerinin şimdilik finalle noktalanıp noktalanmayacağını bilmiyoruz. Ancak böyle bir durumda, Netflix Lucifer’da yaptığı gibi dizi onayıyla beraber bu soru işaretini de açıklığa kavuşturacaktır diye düşünüyoruz. Dizinin 4. sezonunun yayın tarihi ise şimdilik belirsizliğini koruyor elbette. O zamana kadar tüm sezonlara Netflix kütüphanesinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

3. sezon fragmanı