reklamı kapat

POPÜLER

Keanu Reeves şimdi de Metal Gear Solid V
Keanu Reeves şimdi de Metal Gear Solid V
Keanu Reeves şimdi de Metal Gear Solid V
Keanu Reeves şimdi de Metal Gear Solid V

Keanu Reeves şimdi de Metal Gear Solid V’te [Dene]

İnternetin Keanu Reeves çılgınlığı bitti mi sanmıştınız? Metal Gear Solid V için hazırlanan oyun modunda Snake yerine Reeves ile maceraya atılabilirsiniz.

Keanu Reeves artık sadece sinemanın değil oyun dünyasının da favori isimlerinden. E3 2019’daki Cyberpunk 2077 duyurusunun ardından Reeves’in oyunda yer alacağının açıklanmasıyla oyuna ilgi duyan, duymayan tüm Reeves hayranlarının gözü Cyberpunk 2077’ye çevrilmişti. Fortnite’ın da John Wick iş birliğinin ardında Reeves iyiden iyiye yeni nesil oyunlarda kendini göstermeye başladı. Peki ama başka oyunlarda da Reeves’i göremez miyiz? Mesela Kojima’nın Konami ile son işi olan Metal Gear Solid V oyununda?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Metal Gear Solid V için Keanu Reeves modu

İlginçtir Cyberpunk 2077, duyurusu ardından Kojima’nın Reeves’e de yapımlarında yer vermek istediğine dair pek çok şaka internetteki yerini almıştı. Bildiğiniz gibi Kojima MGS V’te Snake’in sesini değiştirmiş ve 24 dizisinin yıldızı Kiefer Sutherland ile anlaşmıştı. Death Stranding’de ise doğrudan ünlü aktörlerle çalışan Kojima’nın “favori aktörler” listesinde Reeves’in de olduğuna, hatta CD Projekt RED’den önce düşünemediği için üzüldüğüne dair şakalar yapılmıştı. Kojima gerçekten Reeves ile çalışmak istiyor mu bilemiyoruz ancak kendi işlerinden birine Reeves’i onun için yerleştirecek modu geliştirmişler.

JinMar tarafından yapılan bu modu PC versiyonu için indirebiliyorsunuz. Mod size John Wick Keanu veya Cyberpunk 2077 Keanu olmak üzere iki farklı tasarım sağlıyor. Böylelikle Keanu Reeves de MGS V evrenine dahil oluyor. Tabii Kiefer Sutherland’ın sesiyle. Modu buradan indirip hemen deneyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Cyberpunk 2077 fragmanı