reklamı kapat

POPÜLER

Cyberpunk 2077 Keanu Reeves

Cyberpunk 2077 sayesinde gelen Keanu Reeves figürleri

CD Projekt RED, Witcher serisinden sonra Cyberpunk 2077 ile keyifli bir oyun deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Bu sayede biz de Keanu Reeves figürlerine kavuşuyoruz.

Polonyalı CD Projekt RED şimdilerde Netflix dizisi sayesinde yeniden The Witcher oyun serisiyle gündeme gelse de Nisan 2020’de bizi Keanu Reeves sürprizli oyunu Cyberpunk 2077 ile buluşturacak. Fütüristik bir kurulumu olan oyun bizi geleceğe götürürken yan karakterlerden birini de Reeves canlandırıyor. Oyunun tanıtımında bir anda karşımıza çıkarak büyük bir heyecan dalgası yaratan Reeves’in figürü ise ne yazık ki oyunun koleksiyon versiyonunda yer almıyordu. Ancak bu Reeves’in karakterinin oyuncak/figürlerini görmeyeceğimiz anlamına gelmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cyberpunk 2077 Keanu Reeves

Keanu Reeves için hazırlanmış figürler

McFarlane Toys tarafından hazırlanan figürler Reeves’in karakteri Johnny Silverhand’i bizlerle buluşturuyor. 30 dolarlık figür 22 farklı hareketli parça ile geliyor. Reeves’in kollarını oynatabileceğiniz bu figürde karakter elinde kahverengi bir şişe tutuyor. Arkasında ise elektro gitarı yer alıyor. Bu figür 7 inç boyutunda. 40 dolarlık 12 inç boyutundaki ikinci figürde ise Keanu Reeves, gitarı eline alıyor ve efsanevi bir solonun tam ortasındaymış gibi poz veriyor. Her iki figürde de karakterin güneş gözlükleri elbette yer alıyor. Bu iki figürün oyundan bir ay önce kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

Cyberpunk 2077, 16 Nisan‘da PS4, PC ve Xbox One için satışa sunulacak. Oyunun bu üç platformdaki ön sipariş fiyatı ise sırasıyla 459 TL, 249 TL ve 468 TL olarak açıklandı.

İlginizi çekebilir

PUBG Lite oyuncularına Vikendi müjdesi