reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead dizisinin hayranlarını üzecek fotoğraf

ABC’nin 2010 yılında hayatımıza dahil ettiği, şimdilerde 10. sezonuna devam eden The Walking Dead dizisini en başından beri takip ediyorsanız bu fotoğraf sizi biraz üzecek.

The Walking Dead çizgi romanının şüphesiz en çok konuşulan uyarlaması ana dizi serisi oldu. ABC’nin şimdilerde bizimle 3. spin-off dizisini dahi buluşturmaya hazırlandığı seri ise 9 koca yılı çoktan devirmiş durumda. Üstelik öyle bir yere gitmeye de niyeti yok gibi görünüyor. 11. sezonla devam edecek olan macerada şimdilik hala 10. sezonu sürdürüyoruz. Twitter’daki hayran hesaplarından biri tarafından yapılan paylaşım ise 9 yıllık süreçte dizinin ilk sezon ekibinden ne kadar az kişinin hayatta kalabildiğini ortaya seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead evreninde ilk sezonun çoğu öldü

Dizi çoğu noktada çizgi romanlardan ayrılsa da ilk sezonda karşımıza çıkan karakterlerin aslında çoğunun öldüğünü görüyoruz. Rick ise dizide ölmese dahi ekipten ayrıldı. Kendisini çekimleri hala devam eden filmde yeniden görme şansına erişeceğiz. Bu yüzden Rick’i de fotoğraftan elersek ilk sezondan elimizde sadece Carol ve Daryl kalıyor. İkinci sezonda Hershell’in çiftliğinde tanıtılan karakterlerin fotoğrafa dahil edilmediğini belirtelim. Lori, Carl, Shane, Sophia, T-Dog ve daha ismini sayamadığımız pek çokları ne yazık ki zombi salgınından sağ kurtulamıyor. Bu 10 sezonluk serüvende, özellikle çizgi roman okuyucuları için en şaşırtıcı ölümse Carl Grimes’ınki oluyor.

Şimdilik sezon arasında olan The Walking Dead 10. sezonun kalan bölümlerini 23 Şubat’tan itibaren yayınlamaya devam edecek.

İlginizi çekebilir

Ocak 2020 Netflix Türkiye ajandası