reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 7. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 7. bölüm “Stradivarius” tanıtım filmi [Video]

Sezon arasına iki bölüm kala işler kızışıyor. The Walking Dead 9. sezon 7. bölüm tanıtımına bakılırsa ortaya çıkan yeni tehlike herkesi tehdit ediyor.

İsmi Stradivarius olarak açıklanan bölümün yönetmenliğini Michael Cudlitz üstleniyor. AMC tarafından paylaşılan resmi özete bakılırsa Carol vahşi doğada tek başına yaşayan bir arkadaşının peşine düşüyor. Hayatta kalanlar ise yeni yuvalarına ulaşmak için tehlike dolu bir yolculuğu göze almak durumunda kalıyor. Paylaşılan tanıtımda görüyoruz ki Carol’un uzun zaman sonra bir araya geldiği kişi Daryl oluyor. Vahşi doğada yaşayan kahramanımızın tek yoldaşı köpeği gibi görünüyor. Carol’a bu yolculuğunda oğlu eşlik ediyor. İkilinin bir araya gelme sebebini ise ancak yeni bölümde görebileceğiz. Öte yandan hayatta kalmayı başaran grubun yeni evlerine ulaşma çabasının oldukça korkutucu olduğuna şahit oluyoruz. Issız ormanda tehlike peşlerini bırakmıyor gibi görünüyor. Fakat bu tehlikenin ne olduğu özenli bir şekilde gizleniyor. Tüm bunları ele aldığımızda bizleri önümüzdeki hafta heyecanlı bir bölüm bekliyor gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 9. sezon 7. bölümüyle 18 Kasım‘da izleyici karşısına çıkacak. Gelecek bölümde yaşanacaklar konusunda bizleri meraklandıran tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.