reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 5. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 5. bölüm “What Comes After” tanıtım filmi [Video]

The Walking Dead’de beklenen son geldi çattı. Paylaşılan The Walking Dead 9. sezon 5. bölüm tanıtımına bakılırsa Rick Grimes’a veda ediyoruz.

Bildiğiniz gibi The Walking Dead dokuzuncu sezonun en önemli olayı Rick Grimes‘ın hikayeden ayrılacak olması. Andrew Lincoln’ün aldığı ayrılık kararının ardından karakterin sezon finaline kadar kalmasını bekliyorduk. Ancak görünen o ki The Walking Dead senaryo ekibinin planları farklı. Kısa bir süre önce oyuncunun What Comes After bölümünde veda edeceği belli olmuştu. Paylaşılan tanıtım da bu bilgiyi doğruluyor.

AMC tarafından paylaşılan resmi özete bakılırsa Rick Grimes geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalıyor. Öte yandan oğlu Carl ile birlikte hayal ettikleri geleceğin güvenliğini sağlamanın mümkün olmadığını anlıyor. Paylaşılan tanıtım da genel olarak Rick’e odaklanıyor. Zaten daha görüntüler başlamadan “Rick Grimes’ın son bölümü” ibaresini görüyoruz. Ardından onun yaralı bir şekilde zombilerden kaçmasına, bu süreçte geçmişine dair detaylar hatırlamasına şahit oluyoruz. Bu görüntüler ışığında bizi oldukça duygusal bir bölüm bekliyor diyebiliriz. Asıl veda anının nasıl olacağını görmek için ise gelecek hafta ekrana gelecek bölümü seyretmemiz gerekecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 9. sezon 5. bölüm Amerika’da 4 Kasım‘da izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.