reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 9. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 9. bölüm tanıtım filmi [Video]

Reyting düşüşleri ve oyuncu kayıplarıyla adından söz ettiğimiz The Walking Dead dokuzuncu sezona uzun bir ara verdi. Fakat öncesinde The Walking Dead 9. sezon 9. bölüm tanıtım filmi izleyicilerle paylaşıldı.

Advertisement

Televizyonun en çok konuşulan işlerinden biri olan The Walking Dead son zamanlarda toparlanmak için ciddi çaba sarf ediyor. Sekizinci sezonda iyice düşen reytinglerin ardından hikaye cephesinde ciddi değişiklikler yapıldı. Baş yazar değişiminin ardından iki zaman atlamasına şahit olduk. Bu atlamalarla birlikte Andrew Lincoln‘ün canlandırdığı Rick Grimes ve Lauren Cohan‘ın hayat verdiği Maggie Greene hikayeden ayrıldı. Rick artık kendi televizyon filmleriyle karşımıza çıkacak. Maggie ise onuncu sezonda geri dönebilir gibi görünüyor. Yaşanan bu kan kayıpları ve değişiklikler henüz dizinin reytinglerine olumlu bir şekilde yansımadı. Aksine izlenme oranları giderek düşüyor. Dokuzuncu sezonun devamı ise The Walking Dead dünyasının en ilgi çekici kötülerinden olan The Whisperers‘ı getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 9. sezon 9. bölüm ile ne zaman ekrana döneceği henüz netlik kazanmış değil. Fakat önceki sezonları baz aldığımızda yeni bölümlere şubat ayı içinde kavuşacağımızı tahmin ediyoruz. Gelecek bölüm için paylaşılan tanıtımı ise haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.