reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

I am the Night Wonder Woman

Wonder Woman ekibini bir araya getiren dizi: I am the Night [Video]

Wonder Woman filminde birlikte çalışmalarına şahit olduğumuz Chris Pine ve Patty Jenkins yeniden bir araya geliyor. İkilinin imzasını taşıyan I am the Night mini dizisinden yeni tanıtım paylaşıldı.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Warner Bros’un DC çizgi romanlarını uyarlama süreci pek de başarılı ilerlemiyor. Bu dönemde öne çıkmayı başaran tek yapım Patty Jenkins’in yönettiği Wonder Woman olmuştu. Gal Gadot ve Chris Pine ikilisinin başrollerini paylaştığı bu hikaye çok yakında devam edecek. Fakat onu beklerken izleyebileceğimiz yeni bir mini dizi geliyor. Patty Jenkins’in yeniden Chris Pine ile çalıştığı I am the Night oldukça enteresan bir hikayeye sahip. TNT kanalı tarafından paylaşılan resmi özet şöyle diyor: “Gerçek hikayelerden esinmenen bu yapım Fauna Hodel’in hikayesiyle başlıyor. Doğduğu gün başka bir aileye verilen bu genç kız hayatı boyunca kendini farklı hissediyor. Nevada’da geçirdiği çocukluğunun ardından bir gün farklı oluşunu anlamlı kılan gerçeği öğreniyor. Kendi geçmişini araştırırken mahvolmuş bir gazeteciyle tanışıyor. Bu gazeteci çözemediği davanın altında ezilmiş durumda. İkisi birlikte gizemli geçmişin peşine düşüyor ve Los Angeles’ta jinekologluk yapan Dr. George Hodel’i buluyorlar. Hollywood’un en karanlık sırlarına ev sahipliği yapan bu doktor meşhur çözülmemiz davanın anahtarı çıkıyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

I am the Night dizisi Amerika’da 28 Ocak‘tan itibaren ekrana gelmeye başlayacak. Bu enteresan mini dizi için paylaşılan tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.