reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Captain Marvel posterindeki Avengers göndermesi

Avengers 4’ten önce izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Captain Marvel filminin Japonya posterinde enteresan bir detay yer alıyor. Bu detay Avengers’a gönderme yaparken filmin özünü de izleyiciye vermeyi amaçlıyor gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi başrolünde Brie Larson‘ın yer aldığı Captain Marvel’ın ilk fragman ve posteriyle karşımıza çıkmasının üzerinden uzun bir zaman geçti. O zamandan bu yana da filme dair yeni bir detay veya ipucu ortaya çıkmamıştı. Bu sessizliği bozan Japonya pazarına özel olarak hazırlanan poster oldu. Temelde sadece Brie Larson’ın görüldüğü bu posterin tasarımı yeni değil. Fakat üstünde yazan açıklama enteresan ipuçları içeriyor.

Screen Rant‘ın haberine göre Japonya posterindeki açıklamada şu sözlere yer veriliyor: “Kaybolan geçmiş, hapsolmuş hatıralar, elde edilen güçler. Bu ben miyim? Avengers’tan önceki asıl hikaye.” Buradan anlıyoruz ki Captain Marvel fragmanı üzerinden yapılan çıkarımların büyük bir kısmı doğru. Bunun yanında bir orijin hikayesi izlemenin dışında bir de Avengers 4 öncesinde her şeyi daha mantıklı hale getirecek, yapboz parçalarının tamamlanmasını sağlayacak bir film izleyeceğiz. Bu da Captain Marvel’ın tahmin ettiğimizden daha önemli bir karakter olabileceği anlamına geliyor. Merak ettiğimiz tüm bu soruların yanıtını ise ancak 8 Mart 2019‘da alabileceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları