reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel Thor

Captain Marvel Thor’un çekici Mjolnir’e layık mı?

Avengers Endgame öncesinde tanışacağımız yeni Marvel kahramanı Captain Marvel, Thor’un çekici Mjolnir‘e layık isimlerden biri mi? Bu sorunun yanıtını filmin yıldızı Brie Larson veriyor.

Thor’un çizgi romanlarda da Marvel Sinematik Evreni‘nde de kullandığı en efsanevi silah hep Mjolnir. Fakat bu çekici kaldırabilmek herkesin yapabileceği bir şey değil. Aksine buna layık bir karaktere sahip olmak gerekiyor. Şimdiye kadar MCU’da bunu yapabilen tek kişi zihin taşına sahip olan Vision olmuştu. Çizgi romanlarda Captain America gibi kahramanların da Mjolnir’i kullanmasına şahit olduk. Peki yakında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Captain Marvel bunu başarabilecek karakterlerden biri mi? Bu soru BuzzFeed Brezilya’nın Brie Larson ile yaptığı röportajda gündeme geldi. Sevilen oyuncuya karakterinin Mjolnir’i kaldırıp kaldıramayacağı soruldu. O da oldukça kısa fakat kendinden emin bir yanıt vermeyi tercih etti: “Evet kaldırabilir”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette Brie Larson’ın yanıtı tamamen kendi düşüncesi olabilir. Marvel Sinematik Evreni açısından bir kesinlik içermiyor. Fakat Captain Marvel yakında MCU’daki en güçlü kahraman olmaya hazırlanıyor. Doğru için mücadele veren, Thanos’u alt edebilecek güçteki Carol Danvers‘ın Mjolnir’i kaldıramaması için bir sebep göremiyoruz.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı