reklamı kapat

POPÜLER

Mjolnir

Captain Marvel’ın yıldızından olay yaratan Mjolnir pozu

Captain Marvel karakterine hayat veren Brie Larson kendi Instagram hesabında paylaştığı bir fotoğrafta Thor’un çekici Mjolnir ile poz verdi. Onun bu pozu ve altına yazdığı açıklama büyük tartışmalara neden oldu.

Bildiğiniz gibi Captain Marvel’ın beyaz perde macerası çok kısa zaman önce başladı. Avengers Endgame geri sayımı devam ederken önce onun 90’lı yıllarda geçen solo filmini seyrettik. Fakat Carol Danvers‘ın Endgame’in finalindeki rolü zannettiğimiz kadar büyük olmadı. Buna rağmen onun en güçlü kahramanlardan biri olduğunu inkar etmek mümkün değil. Hatta Marvel‘a göre Avengers içinde en güçlü isim. İşte bu detay pek çok izleyiciyi fazlasıyla rahatsız ediyor. Sonradan ortaya çıkan bir kahramanın aniden en güçlü ilan edilmesi garipseniyor.

 

View this post on Instagram

 

Not to be whatever, but….told you I could lift it 😇

A post shared by Brie (@brielarson) on

 

Captain Marvel ve Mjolnir

Captain Marvel’ı canlandıran Brie Larson ise bu olumsuzlukları umursamıyor gibi görünüyor. Aksine kendi hesabında paylaştığı fotoğrafta Thor’un çekici Mjolnir’i kaldırırken görülüyor. Fotoğrafın altında da “Size kaldırabileceğimi söylemiştim” sözleri yer alıyor. Bu oyuncunun Avengers Endgame döneminde yaptığı açıklamalara bir gönderme aslında. Brie Larson, Captain Marvel’ın tıpkı Captain America gibi Mjolnir’i kaldırabileceğine inanıyor. Oyuncu tarafından yeniden gündeme getirilen bu açıklama Marvel hayranlarını ikiye bölmüş durumda. Öyle ki fotoğrafın altında oldukça hararetli tartışmalar yaşanıyor. Marvel stüdyolarının filmlerde kullandığı ekipmanlarla çekilen bu fotoğrafın bu denli büyük bir olaya dönüşmesi ise şaşkınlık yarattı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı