reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone 11

İşte Apple’ın önümüzdeki ay tanıtacağı tüm yeni ürünler

Teknoloji devi Apple, 10 Eylül tarihinde uzun zamandır beklenen ürünlerini tanıtmaya hazırlanıyor. Peki burada tam olarak neler geliyor?

10 Eylül etkinliği beklenenden daha yoğun geçecek gibi görünüyor. Bloomberg’in sağlam kaynaklarına göre firmadan etkinlikte ilk olarak 2019 iPhone’lar geliyor. Telefonlar büyük ihtimalle iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max ve iPhone 11R isimlerini taşıyor. Pro’lara OLED, 11R’a ise LCD koyacak Apple, Pro’ların arkasına üçlü kamera, 11R’ın arkasında ise çiftli kamera koyuyor. Burada tüm modeller uzun süredir talep edilen ultra geniş açıyı kamera getiriyor. Pro modellere ters kablosuz şarj koyacak denilen firmanın, modellerin Face ID yüz tanıma sistemini de ciddi şekilde geliştirdiği aktarılıyor. Sensör artık yatayda bile etkili algılama yapabiliyor deniyor. Tasarımları değişmeyecek ve 3D Touch olmadan gelecek telefonlar, 5G desteği taşımayacak ve güçlerini A13 Bionic‘den alacak bilgileri geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple etkinliğinde başka modeller de olacak

Burada iki yeni 11 inç ve 12,9 inç iPad Pro geliyor. Modellerin arkasında üçlü kamera olacağı belirtiliyor. Aynı zamanda yeni 16 inç MacBook Pro‘nun de 10 Eylül etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Buna ek olarak Apple Watch Series 5 de yolda bulunuyor. Burada sadece gövde yapısında değişiklikler bekleniyor. Yani firma büyük bir çıkışa hazırlanıyor. Etkinlikte başka bir sürpriz ise beklenmiyor.

İlgili Video