reklamı kapat

POPÜLER

Captain America

Avengers Endgame’de Captain America’nın Thor’un çekicini kaldırdığı an [İzle]

Avengers Endgame filminin en büyük sürprizi Captain America ‘nın Thor’un çekici Mjolnir‘i kaldırması olmuştu. Şimdi bu heyecan uyandıran sahnenin yüksek kaliteli versiyonu internet dünyasındaki yerini aldı.

Aslına bakarsanız Captain America‘nın Mjolnir’i kaldırabileceği Marvel hayranlarının uzun süredir bildiği ve konuştuğu bir olaydı. Benzer bir durumun daha önce çizgi romanlarda yaşanmış olması, Steve Rogers’ın Mjolnir’i kaldırmaya layık olduğunu düşünmemize neden oluyordu. Marvel Sinematik Evreni‘nde bu konudaki ilk ipucunu Avengers Age of Ultron filminde görmüştük. Avengers üyeleri teker teker Mjolnir’i kaldırmayı denemiş ve hepsi başarısız olmuştu. Steve Rogers’ın sahnesinde ise çekicin az da olsa yerinden oynadığını görmüştük. Bu sahnenin ardından hayranların bir kısmı Captain America’nın çekici kaldırabildiğini fark ettiğini ve Thor’u üzmemek adına kaldıramıyormuş gibi yaptığını iddia etmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Captain America ve Thor’un çekici Mjolnir

Captain America’nın Thor’un çekicini kaldırabildiği Avengers Endgame filmiyle birlikte kesinlik kazanmış oldu. Avengers üssünde 2014 senesinden gelen Thanos‘a karşı verilen mücadelede Thor büyük bir yenilgi almaya yaklaşırken Captain America’nın Mjolnir’i kaldırıp mücadeleye dahil olduğunu gördük. Hatta bu sahnede Thor’un ilk tepkisi gülümseyerek “Biliyordum!” demesi oldu. Ardından Steve Rogers çekici oldukça etkili bir şekilde kullanmayı başardı. Thanos’un alt edilmesinden sonra da zaman taşlarıyla birlikte Mjolnir’i de alındığı yere yani Asgard’a geri bıraktı. Buna rağmen onun çekici kaldırdığı ilk an Marvel hayranları için unutulmaz sahneler arasında yerini aldı. Bu sahneyi haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.