reklamı kapat

POPÜLER

Avengers

Captain Marvel’ın gizemli Avengers set fotoğrafının arkasındaki gerçek

Avengers Endgame filminin setinde çekilen ve kesilen Captain Marvel sahnesinden olduğu iddia edilen görselin ardındaki gerçek sonunda ortaya çıktı.

Bir süre önce Avengers Endgame’in setinde çekildiği anlaşılan bir set fotoğrafı internet dünyasının gündemine düştü. Bu fotoğrafta Carol Danvers görülüyordu. Filmden çıkartılan bir sahneden alındığı iddia edilen görselde Captain Marvel’ı ruh taşının olduğu Vormir‘de görüyorduk. Fotoğrafın ardından iddialar kar topu gibi büyüdü. Kesilen sahnede Captain Marvel’ın yanı sıra Hawkeye ve Black Widow‘un yer aldığı, üçünün ruh taşını almak üzere Vormir’e gittiği söyleniyordu. Hatta Thanos‘un bu durumu fark edip ordusuyla Vormir’e geldiği ve bu üçlüye karşı mücadele ettiği de söylendi. Herkesin diline düşen bu söylentilerin ardından işin aslı ortaya çıktı. Açıklama Captain Marvel filmi için hazırlanan videoda Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige‘den geldi.

Avengers Endgame setinde Brie Larson

“Avengers Endgame, Captain Marvel filminden önce çekildi. Brie Larson’ın ilk kostüm denemesini Avengers Endgame’in setinde gerçekleştirdik. Setin içindeki ufak bir alanda çalıştık çünkü çok fazla insanın bunu görmesini istemiyorduk.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Böylece anlıyoruz ki, gördüğümüz fotoğraf Brie Larson’ın setteki ilk kostüm denemesiydi. Zaten fotoğrafta Carol Danvers‘ın saçlarının fazlasıyla uzun olması dikkat çekiyor. Vormir’deki sahne beş senelik zaman atlamasından sonra yaşanıyordu ve Captain Marvel bu dönemde saçlarını kısa kullanmaya başlıyordu. Tüm bu detayları göz önünde bulundurunca iddiaların gerçekleri yansıtmadığı hemen anlaşılıyor.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Endgame sahnesi