reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Game of Thrones yıldızı Sophie Turner’ın beklenmedik açıklaması

Game of Thrones final yaptı fakat izleyiciler sevilen karakterlerin farklı projelerle yola devam etmesini istiyor. Sophie Turner ise bu fikre pek sıcak bakmıyor. Üstelik bu düşüncesinin oldukça mantıklı bir sebebi var.

Bildiğiniz gibi finalde Sansa Stark‘ın Kuzey’in Kraliçesi olmasına şahit olduk. Winterfell, Yedi Krallık’tan ayrıldı ve yoluna kendi başına devam etme kararı aldı. Bunu başaran kişinin Sansa olması da büyük takdir topladı. Bu sebepler izleyiciler onun maceralarına yeni bir diziyle devam edilmesini istiyor. Sophie Turner ise kendisine böyle bir proje ile gelinirse, hayır demeye hazırlanıyor. Bu düşüncesinin sebebini de oldukça mantıklı bir şekilde açıklıyor.

Yeni Game of Thrones dizisine “hayır”

“Artık gerçek anlamda elveda edemenin zamanı. Sansa Stark’ı memnun olduğum bir yerde bıraktım. Bilmiyorum, elbette biri gelip Sansa Stark dizisi çekmek istiyoruz dese tepkim belki farklı olur. Ancak şimdi bu fikri düşününce böyle bir projede yer almak istemem diye düşünüyorum. On senedir karakterimin gelişimine şahit oluyorum ve o şu an zirveye erişmiş durumda. Eğer bir Sansa dizisi çekilirse, karakterin tekrar düşüşe geçeceğini tahmin etmek zor değil. Farklı travmalardan geçmesi gerekecek ve bunu yapmak istemiyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kısacası Sansa Stark’ı canlandıran Sophie Turner her şeyi tadında bırakmaktan yana. Öte yandan HBO’nun da sadece geçmişte geçen Game of Thrones dizilerine odaklandığını biliyoruz. Tüm bunlar Sansa dizisi için umut yok diyor.

İlginizi çekebilir

8. sezon 7. bölüm olarak yayınlanan belgeselin fragmanı