reklamı kapat

POPÜLER

Hulk

Avengers Infinity War’dan çıkartılan Hulk ve Black Widow sahnesi

Avengers Infinity War filmini kaleme alan Stephen McFeely ve Christopher Markus çektikleri halde vazgeçmek zorunda kaldıklarını Hulk ve Black Widow sahnesini anlattı.

Bildiğiniz gibi Marvel Sinematik Evreni’nin oluşturmaya çalıştığı romantik ilişkilerden biri de Natasha Romanoff ve Bruce Banner arasındaydı. Özellikle Avengers Age of Ultron filminde gördüğümüz bu yakınlaşma daha sonra üzerinde durulmayan bir konuya dönüştü. Hatta ikili arasındaki bu yakınlaşmanın varlığı zaman içinde unutulmuş gibi hissetmeye başlamıştık. Görünen o ki Avengers Infinity War senaristleri Stephen McFeely ve Christopher Markus bu yakınlaşmaya bir nokta koymak istemiş fakat sonuç pek güzel olmamış. Cinemablend‘in haberinde ikili durumu şöyle özetliyor:

Hulk ve Black Widow planı

“Avengers Infinity War’a Black Widow ve Hulk sahnesi eklemek istedik. Hatta yazdık ve çektik. Temelde bu sahnede Natasha’nın ‘sen ortadan kayboldun, ben de hayatıma devam ettim’ dediğini görüyorduk. Fakat hikaye akışı içinde ikisi arasındaki bu sahne çok havada kalıyordu. Infinity War’un genel akışına uymuyordu. Ucu açık kalan her şeyi bağlayamayacağımızı anladık.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Hulk ve Black Widow yakınlaşması Marvel hayranları tarafından kabul gören bir gelişme olmamıştı. Stüdyonun sonrasında bu ilişki yaşanmamış gibi görmesini buna bağlamıştık. Avengers Infinity War’la birlikte her şeye bir nokta koyulabilirmiş ancak görüyoruz ki bu pek mümkün olmamış.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Endgame sahnesi