reklamı kapat

POPÜLER

hulk

Marvel Fantastic Four üzerinden Hulk ile dalga geçti

Marvel’ın güncel olarak devam ettiği Fantastic Four çizgi romanında Avengers Age of Ultron’da Hulk için kullanılan bir cümle ile dalga geçiliyor.

Aslında Avengers Age of Ultron filminde Hulk’ın ele alınış biçimi pek çok Marvel hayranı tarafından pek beğenilmemişti. Bunun en önemli sebebi ise Bruce Banner ve Natasha Romanoff arasında yaratılmaya çalışılan romantik ilişkiydi. Bu ilişkiyi göstermek için ikili arasında özel bir bağ kurulmaya çalışılmıştı. Natasha Romanoff’un Hulk’ı sakinleştirmek için belli başlı cümleler sarf ediyordu. İşte Fantastic Four son sayısında tam olarak bu cümlelerle alay ediyor.

Hulk göndermesi

Normalde Fantastic Four ekibinden The Thing ve Avengers’ın en güçlü üyesi olan Hulk birbirlerinden hiç hoşlanmıyor. Çizgi romanda da The Thing ekibin yaptığı bir şeyden dolayı fazlasıyla sinirleniyor. Eşi Alicia Masters-Grimm ise onu Marvel Sinematik Evreni’nde Natasha Romanoff’un Bruce Banner’ı sakinleştirdiği şekilde sakinleştirmeye çalışıyor. “Ben sakin ol. Güneş batıyor. İyice batıyor.” diyor. Elbette onun bu girişimi başarılı olmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fantastic Four serisindeki bu Avengers Age of Ultron göndermesi The Thing ve Hulk arasındaki rekabetin yeniden gündeme gelmesine vesile oluyor. Bu karakterlerin Marvel stüdyolarına geri döndüğünü düşününce ikilinin yakında beyaz perdede de karşı karşıya gelmesi oldukça mümkün görünüyor. Bakalım Marvel bu büyük karşılaşmaya zemin mi hazırlıyor, yoksa sadece eğlenceli bir gönderme mi yapmaya çalışıyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı