reklamı kapat

POPÜLER

Hulk

Hulk yıldızının şaşırtıcı Wolverine isteği

Marvel Sinematik Evreni’nde Hulk karakterini canlandıran Mark Ruffalo’nun Wolverine odaklı bir hayali olduğu ortaya çıktı. Üstelik onun bu fikri kısa sürede tüm Marvel severlerin hayaline dönüşebilir.

Bildiğiniz gibi Disney, 20th Century Fox stüdyolarını satın aldı. Bununla birlikte X-Men ve Fantastic Four karakterlerinin hakları Marvel stüdyolarına geri dönmüş oldu. İzleyiciler sevilen bu kahramanların Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olması için sabırsızlanıyor. Ancak beklenen buluşma önümüzdeki birkaç sene boyunca yaşanmayacak gibi görünüyor. Uzun yıllardır Hulk karakterine hayat veren Mark Ruffalo ise tıpkı Marvel hayranları gibi hayal kurmaya başladı bile. Başarılı oyuncunun hayalinde Hulk ve Wolverine karakterlerini karşı karşıya getirecek bir macera var.

Mark Ruffalo’nun Hulk vs Wolverine tercihi

Başarılı oyuncu geçtiğimiz günlerde Tokyo Comic-Con etkinliğinde hayranların karşısına çıktı ve hayranların sorularını yanıtladı. ComicBook sitesi de detayları okuyucularla paylaştı. Katılımcılar Hulk’un geleceğinde nasıl bir macera görmek istediğini sordu. Mark Ruffalo da şu sözlerle cevap verdi: “Hulk vs Wolverine. Kesinlikle bunu görmek isterdim. Onların şahane bir ikili olacağını düşünüyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hulk ve Wolverine, Marvel çizgi romanlarında şimdiye kadar defalarca kez karşı karşıya geldi. Birbirlerine karşı inanılmaz mücadeleler vermelerine şahit olduk. Bu mücadelenin beyaz perdeye taşınması herkesi heyecanlandıracak bir gelişme olur. Ancak öncesinde Marvel’ın Wolverine karakterini yeniden izleyicilere tanıtması ve MCU’ya dahil etmesi gerekiyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı