reklamı kapat

POPÜLER

hulk

Marvel hayranlarını şaşırtacak Hulk söylentisi

Avengers Endgame finalinden sonra Marvel Sinematik Evreni’nde yeni bir Hulk görebileceğimiz iddia ediliyor. Üstelik bu çoktan duyurulan Jennifer Susan Walters projesinden bağımsız bir söylenti.

Marvel Sinematik Evreni‘nin en güçlü kahramanlarından biri kabul edilen Hulk Avengers Endgame’de büyük bir değişim yaşadı. Senelerdir Hulk’la Bruce Banner’ın çekişmesini seyrettikten sonra onların ortak paydada buluşmasına şahit olduk. Böylece Profesör Hulk ortaya çıkmış oldu. Bir yandan güçlü bir yandan zeki. Fakat filmin finalinde herkesi geri getirmek için sonsuzluk taşlarını kullanan kahramanımız kalıcı şekilde yaralandı. Bu da artık onu akıl hocası olarak göreceğimizi düşünmemize neden olmuştu. Ancak Marvel’ın bu konuda sandığımızdan farklı planları olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel yeni Hulk arayışı içinde olabilir

We Got This Covered sitesinin haberine göre Marvel Sinematik Evreni’nde farklı bir Hulk göreceğiz. Üstelik bu Disney+’ta dizisini izleyeceğimiz Jennifer Susan Walters olmayacak. Stüdyonun Bruce Banner’ın aldığı yaranın ardından Hulk’ın Amadeus Cho versiyonunu beyaz perdeye taşımaya hazırlandığı iddia ediliyor. İsminden anlayabileceğiniz üzere Amadeus Cho karşımıza Asyalı bir Hulk çıkartıyor. Onun çizgi romanlarda kendi serisi bulunuyor. Bu hikayenin değiştirilerek sinemaya aktarılabileceği söyleniyor. Stüdyonun sinematik evrende çeşitliliği artırma çabası içinde olduğunu bildiğimiz için bu söylentinin doğru olma ihtimali yüksek gibi görünüyor. Fakat öncesine karakterin izleyicilere tanıtılması ve sevdirilmesi gerek. Aksi halde herkesin Mark Ruffalo‘nun versiyonunu arayacağına şüphemiz yok.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı